Chcete porovnat cenovou nabídku nebo máte dotaz?

telefon1

5 důvodů proč si nás vybrat

  1. Kvalita
  2. Jednotný design
  3. Individuální přístup
  4. Profesionální montáž
  5. Nadstandardní záruka

Dodáváme tyto spotřebiče

AEG
Electrolux
Zanussi
Bosch
Siemens
Miele
Hotpoint Ariston
Cata a další značky
 
Vestavné i volně stojící spotřebiče
za výhodné ceny.

                               záruka  na  kuchyně  5 let

Kuchyňské studio Brno, kuchyně Hanák

 
 

Luxusní a designové kuchyně
kuchyne-moderni-styl

Ekonomická řada
kuchyne-rustikalni-styl

 


 


Kuchyně Hanák


Kuchyně na míru BrnoKuchyně Hanák patří na dnešním trhu nábytku k tomu nejlepšímu, co si může zákazník pořídit do svého domova, a to jak po stránce kvality, užitných hodnot a zdravotní nezávadnosti, tak po stránce designové rozmanitosti a originality. Kuchyně Hanák uspokojí jak zákazníka, který požaduje tvary jednoduché, hladké a moderní, tak zákazníka, který si potrpí na krásu rustikálních tvarů a barev.

Výroba kuchyní Hanák probíhá v Popůvkách u Kroměříže ve výrobním závodě, který je vybaven těmi nejmodernějšími stroji a technologiemi, a jen tímto lze dosáhnout špičkové kvality výrobků. O kvalitě kuchyňských linek Hanák svědčí i vývoz do řady evropských i mimoevropských zemí. Vzhledem k soběstačnosti výroby, která není závislá na subdodavatelích, je možné vyrobit jakýkoli atypický prvek, který je po technické stránce vyrobitelný. Kuchyně Hanák tímto dávají možnost vyrobit složité celky i pro ty nejnáročnější zákazníky. Kuchyně Hanák však neztrácí ani možnost sestavit jednoduchou kuchyňskou linku v přijatelné ceně.

V našem kuchyňském studiu Hanák Brno Vám poradíme s vhodným výběrem typu, barvy, povrchové úpravy i sestavou kuchyně na míru a s výběrem veškerých doplňků. Důležitou částí kuchyně je i pracovní deska, zde dáváme možnost výběru z následujících materiálů: postforming, corian, solidstone, žula či technistone. Kuchyňskou linku Vám odborně namontují naši proškolení montážníci s mnohaletými zkušenostmi a za použití profesionálního nářadí.

Kuchyně Hanák rozdělujeme dle designu, a to moderní a rustikální  a dále je členíme dle povrchové úpravy na lakované a dyhované.  Lakované kuchyně Hanák ve vysokém lesku či matu patří mezi absolutní evropskou špičku. Vybírat lze z celé škály barev stupnice RAL. Lak je materiál jednoduchý na údržbu, stálobarevný, odolný a vzhledově neodolatelný. Lak umožňuje zhotovovat linie rovné i zakulacené. Zakulacené skříňky i celé kuchyňské sestavy jsou chloubou výrobní řady kuchyní Hanák a drží si v tomto směru své prvenství a jedinečnost.

Kuchyně dýhované přinesou krásu každému interiéru, ve spojení s rustikálními liniemi si najdou své místo mezi milovníky klasického nábytku, jehož design nestárne. Rovněž i v oblasti dýhovaných kuchyní lze vyrobit složité a tvarově velmi zajímavé prvky, jak v liniích rovných tak zaoblených. Technologie zpracování a řemeslné zkušenosti pracovníků firmy Hanák jsou zárukou kvality při opracování masivních i dyhovaných dvířek a jiných dílců.

Ke každé kuchyňské lince jsme schopni doladit i další části bytového interiéru ve stejném designu, barvě či materiálu.Kuchyně Hanák se bezpochyby stanou ozdobou každého interiéru. Volba kuchyně Hanák je tou správnou volbou pro každého, kdo chce být obklopen kvalitním, praktickým a moderním nábytkem, jež bude svému uživateli bezporuchově sloužit řadu let a poskytne mu komfort, pohodlí i krásu designu. Nechte se hýčkat a dopřejte si luxus v podobě kuchyně Hanák.


Kuchyně Hanák fotogalerie
kuchyne-hanak-fotogalerieKuchyně Active


Kuchyně BrnoKuchyně Active jsou značkou, ve které se snoubí tradiční kvalita firmy Hanák s vynikající cenou dostupnou pro širokou veřejnost. Kuchyňské linky Active disponují bezkonkurenčním množstvím modulů, profilů dvířek a barevných provedení. Ve stejném stylu jako kuchyň můžeme vybavit i Váš obývací pokoj či ložnici nebo Vám na zakázku zhotovíme i nábytek do jiných částí bytového interiéru.

 


Dvířka jsou vyráběna z termofolie v různých tvarech a barvách, korpusy jsou pak zhotoveny z LPD desek v identických odstínech. Termofolie je moderní a zdravotně nezávadný materiál, jehož předními vlastnostmi jsou stálobarevnost, odolnost a nenáročná údržba.

profilycelakorpusy


Kuchyně Active jsou vybaveny vysoce kvalitním kováním Blum a konstrukčně řešeny tak, aby i při dlouhodobém a intenzivním používání neztrácely své vlastnosti a sloužily svému uživateli bezproblémově.

Navštivte naše kuchyňské studio Brno a tým naši proškolených projektantů Vám profesionálně poradí se sestavou kuchyně i s výběrem spotřebičů, dřezu a dalších doplňků.

Pracovní deska může být zhotovena z postformingu, což je nejrozšířenější materiál používaný na pracovní desky, nebo žuly, technistonu, corianu či solidstonu.

Kuchyňskou linku Vám odborně namontujeme, a tím zajistíme správné fungování všech částí kuchyně.

Rozhodnete-li se pro kuchyň Active, bude Vám řadu let sloužit k plné spokojenosti. Kuchyně Active vytvoří prostředí, ve kterém budete rádi trávit příjemné chvíle se svými blízkými.
Zaujala vás naše nabídka. Neváhejte nás kontaktovat.

Prodejna Minska 109 3a m
NAŠE PRODEJNA
NORE TRADE - DŮM NÁBYTKU
Minská 109
616 00 Brno
TELEFON
Telefon:  +420 541 247 755
Mobil:     +420 602 933 328
Email: nabytek@noretrade.cz
Email: nore@volny.cz