Chcete porovnat cenovou nabídku nebo máte dotaz?

telefon1

5 důvodů proč si nás vybrat

  1. Kvalita
  2. Jednotný design
  3. Individuální přístup
  4. Profesionální montáž
  5. Nadstandardní záruka

Dodáváme tyto spotřebiče

AEG
Electrolux
Zanussi
Bosch
Siemens
Miele
Hotpoint Ariston
Cata a další značky
 
Vestavné i volně stojící spotřebiče
za výhodné ceny.
hanak kuchyne comfort-mocca 1920x910

Kuchyňské studio Brno - kuchyně HANÁK

 

Kuchyně HANÁK

 
Patří na dnešním trhu nábytku k tomu nejlepšímu, co si může zákazník pořídit do svého domova, a to jak po stránce kvality, užitných hodnot a zdravotní nezávadnosti, tak po stránce designové rozmanitosti a originality. Kuchyně HANÁK uspokojí jak zákazníka, který požaduje tvary jednoduché, hladké a moderní, tak zákazníka, který si potrpí na krásu rustikálních tvarů a barev.

 

hanak premium kuchyne avignon 1920x910

 

Kuchyně HANÁK rozdělujeme dle designu, a to na moderní, rustikální a designové a dále je možné vybírat kuchyně podle povrchové úpravy.

 

 

Moderní kuchyně HANÁK představují současný trend v moderním bydlení, který upřednostňuje jednoduché, elegantní a často nadčasové kuchyňské sestavy. V oblibě jsou kombinace více druhů materiálového provedení a barevných odstínů.

 

hanak kuchyne comfort line1 1920x910

 

Kuchyně dýhované přinesou krásu každému interiéru, ve spojení s rustikálními liniemi si najdou své místo mezi milovníky klasického nábytku, jehož design nestárne. Rovněž i v oblasti dýhovaných kuchyní lze vyrobit složité a tvarově velmi zajímavé prvky, jak v liniích rovných tak zaoblených. Technologie zpracování a řemeslné zkušenosti pracovníků firmy HANÁK jsou zárukou kvality při opracování masivních i dyhovaných dvířek a jiných dílců.

 

hanak premium rustikalni kuchyne harmonia1 1920x910

 

Designové lakované kuchyně HANÁK ve vysokém lesku či matu patří mezi absolutní evropskou špičku. Vybírat lze z celé škály barev stupnice RAL. Lak je materiál jednoduchý na údržbu, stálobarevný, odolný a vzhledově neodolatelný. Lak umožňuje zhotovovat linie rovné i zakulacené. Zakulacené skříňky i celé kuchyňské sestavy jsou chloubou výrobní řady kuchyní HANÁK a drží si v tomto směru své prvenství a jedinečnost.

 

Galaxie-12

 

Ke každé kuchyňské lince jsme schopni doladit i další části bytového interiéru ve stejném designu, barvě či materiálu. Kuchyně HANÁK se bezpochyby stanou ozdobou každého interiéru. Volba kuchyně HANÁK je tou správnou volbou pro každého, kdo chce být obklopen kvalitním, praktickým a moderním nábytkem, jež bude svému uživateli bezporuchově sloužit řadu let a poskytne mu komfort, pohodlí i krásu designu. Nechte se hýčkat a dopřejte si luxus v podobě kuchyně HANÁK.

 

hanak kuchyne elite bezova2

 

V našem kuchyňském studiu HANÁK Brno Vám poradíme s vhodným výběrem typu, barvy, povrchové úpravy i sestavou kuchyně na míru a s výběrem veškerých doplňků. Důležitou částí kuchyně je i pracovní deska, zde dáváme možnost výběru z následujících materiálů: postforming, corian, solidstone, žula či technistone. Kuchyňskou linku Vám odborně namontují naši proškolení montážníci s mnohaletými zkušenostmi a za použití profesionálního nářadí.

 

 

Kuchyně HANÁK jsou vybaveny vysoce kvalitním kováním Blum a konstrukčně řešeny tak, aby i při dlouhodobém a intenzivním používání neztrácely své vlastnosti a sloužily svému uživateli bezproblémově. Dvířka jsou vyráběna v různém materiálovém provedení, v různých tvarech a barvách, korpusy jsou pak zhotoveny z LPD desek v identických odstínech.

 

Katalogy kuchyní HANÁK ke stažení

 

 

Výroba kuchyní HANÁK probíhá v Popůvkách u Kroměříže ve výrobním závodě, který je vybaven těmi nejmodernějšími stroji a technologiemi, a jen tímto lze dosáhnout špičkové kvality výrobků. O kvalitě kuchyňských linek HANÁK svědčí i vývoz do řady evropských i mimoevropských zemí. Vzhledem k soběstačnosti výroby, která není závislá na subdodavatelích, je možné vyrobit jakýkoli atypický prvek, který je po technické stránce vyrobitelný. Kuchyně HANÁK tímto dávají možnost vyrobit složité celky i pro ty nejnáročnější zákazníky. Kuchyně HANÁK však neztrácí ani možnost sestavit jednoduchou kuchyňskou linku v přijatelné ceně.

 

firma

 

Rozhodnete-li se pro kuchyň HANÁK, bude Vám řadu let sloužit k plné spokojenosti. Kuchyně HANÁK vytvoří prostředí, ve kterém budete rádi trávit příjemné chvíle se svými blízkými.

 

Navštivte naše kuchyňské studio HANÁK BRNO MINSKÁ a tým našich proškolených projektantů Vám profesionálně poradí se sestavou kuchyně i s výběrem spotřebičů, dřezu a dalších doplňků.

 Zaujala vás naše nabídka. Neváhejte nás kontaktovat.

Prodejna Minska 109 3a m
NAŠE PRODEJNA
NORE TRADE - DŮM NÁBYTKU
Minská 109
616 00 Brno
TELEFON
Telefon:  +420 541 247 755
Mobil:     +420 602 933 328
Email: nabytek@noretrade.cz
Email: nore@volny.cz