Chcete porovnat cenovou nabídku nebo máte dotaz?

telefon1

Dodáváme tyto spotřebiče

AEG
Electrolux
Zanussi
Bosch
Siemens
Miele
Hotpoint Ariston
Cata a další značky
 
Vestavné i volně stojící spotřebiče
za výhodné ceny.

Matrace a rošty Brno

 
matraceSe zdravým spánkem a maximálním odpočinkem jsou spojeny kvalitní matrace a rošty. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky matrací  a doplnit je lamelovými rošty  různých typů, pevnými i polohovacími. 

 
V každém obchodě narazíte na desítky matrací. Liší se svým zpracováním, použitým materiálem, tvarem a řadou dalších vlastností.
 
 

Ale jakou matraci si vybrat?

 

 

1. Poučení z minulé zkušenosti
Dříve než začnete vybírat novou matraci, vzpomeňte si, co Vám na staré nejvíce vadilo.
 
2. Matrace pro každodenní využití
Ujasněte si, pro jaký účel matraci pořizujete. Pro příležitostné spaní na chatě, chalupě nebo posteli pro hosty stačí jednodušší typy matrací s nižší nosností. Výběru matrace pro každodenní využití je třeba věnovat větší pozornost. Intenzivní zátěž u osob dlouhodobě upoutaných na lůžko vyžaduje speciální typy matrací.
 
3. Matrace pro dvojlůžko
Pro partnerské dvojlůžko volte raději dvě samostatné matrace, než jednu velkou – každá z nich respektuje individuální hmotnost, osobní nároky na tvrdost (tuhost) lůžka a zdravotní požadavky partnera. Ne vždy totiž vyhovuje jedna matrace oběma partnerům současně. Navíc lze jednotlivé matrace na lůžku během užívání snadněji otáčet, zabránit tak sležení a výrazně prodloužit jejich životnost.
 
4. Lamelový rošt nebo pevná podložka
Typ matrace musí být vybírán s ohledem na její uložení. Pro některé matrace je vhodná spíše pevná podložka (pružinové a taštičkové matrace), jiné lze umístit také na laťkový nebo lamelový rošt (latexové a pěnové matrace). Latexové matrace doporučujeme ukládat na lamelový rošt s minimálním počtem 24 lamel. Vždy je nutné respektovat informace o možnosti polohování a použití konkrétního typu matrace pro daný typ podložky, které jsou uvedeny u jednotlivých produktů.
 
5. Snímatelný a pratelný potah
Potah matrace by měl být snímatelný a pratelný, popř. snadno čistitelný. Hygienu lůžka totiž ovlivňuje také potahová textilie, která leží mezi Vaším tělem a jádrem matrace. Textilie musí mít odpovídající pevnost, pružnost a celkově poskytovat dostatečnou ochranu matrace. Její speciální úpravy zamezí růstu mikroorganismů (roztoči, bakterie a houby) a usnadní užívání, údržbu i čištění potahu. Výhodou je také podšití rounem a netkanou textilií, které umocňuje pohodlí při užívání matrace.
 
6. Zdravé spaní a tradice výrobce
Vybírejte z moderních materiálů a konstrukčních řešení, které odpovídají aktuálním poznatkům a světovým trendům v oblasti zdravého spaní. Informujte se také o výrobci matrace, jeho tradici a zkušenostech z vývoje a výroby matrací.
 
7. Nejlevnější neznamená nejlepší
Srovnávejte srovnatelné – cenu matrace ovlivňuje typ použitého materiálu a jeho objemová hmotnost, ale také celkové konstrukční řešení. Nejlevnější matrace nemusí být zároveň tou, která Vám prokáže nejlepší službu, splní Vaše nároky a zaručí nejdelší životnost. Spánkem trávíte přibližně 1/3 života, nešetřete proto na úkor svého zdraví!
 
Věříme, že v naší nabídce najdete to, co hledáte. Zkrátka vše, co pro zdravé spaní opravdu potřebujete. Námi dodávané výrobky  jsou zárukou vysoké kvality a podle průzkumů mohou být také vhodnou prevencí před vznikem zdravotních komplikací.
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaujala vás naše nabídka. Neváhejte nás kontaktovat.

Prodejna Minska 109 3a m
NAŠE PRODEJNA
NORE TRADE - DŮM NÁBYTKU
Minská 109
616 00 Brno
TELEFON
Telefon:  +420 541 247 755
Mobil:     +420 602 933 328
Email: nabytek@noretrade.cz
Email: nore@volny.cz