Matrace Frodo Air

 
Oboustranná matrace s paměťovou pěnou střední tuhosti přináší pohodlí a hluboký spánek. Dva odlišné pocity ležení v jedné matraci.
 
 
Cena od:  5 295 Kč  
 
 
 

Podrobnějí informace o matrací najdete zde:

 
 
 
 
 
 • Oboustranná matrace s paměťovou pěnou střední tuhosti přináší pohodlí a hluboký spánek. Dva odlišné pocity ležení v jedné matraci.

  Paměťová pěna optimálně kopíruje, odlehčuje a podpírá páteř. Mezivrstva z pružné studené pěny zaručí oporu a snadné otáčení při spánku a hřebenový nelepený spoj odvětrání. Tužší strana přináší stabilní vrstvu s masážní profilací pro správné prokrvení pokožky.

  • Paměťová pěna (strana soft)
   Při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla, což zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech režimech spánku.
  • Studená pěna
   Stabilizační vrstva s vynikající prodyšností, odolností a odrazovou pružností.
  • Studená pěna (strana hard)
   Vynikající prodyšnost díky otevřenější buněčné struktuře, nízké povrchové teplotní napětí (nepřehřívá). Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost.


 • Složení matrace:
  paměťová pěna, studená pěna
  Počet zón:
  5 zón
  Termoregulace:
  ano
  Tuhost matrace:
  7/9
  Oboustranná matrace:
  ano
  Potah:
  dělitelný na dvě samostatné části
  Pratelnost potahu:
  možnost praní až na 60°C
  Výška matrace:
  18, 22, 26 cm
  Max. nosnost:
  135 kg

 • WELLNESS (60°C)  Potah Wellness (60 °C) Designově propracovaný potah s funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Je velmi jemný a díky originálnímu prošití dobře drží tvar.

  THERMO AIR CONTROL Mřížka v potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci a omezuje pocení. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

  Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka