Standardní rozměry:

Standardní rozměry:

200 x 80 cm
200 x 90 cm
200 x 160 cm
200 x 180 cm
 
Cena od: 11 399 Kč

matrace GAIA aiRaiR

Vysoce propracovaná latexová matrace, která přinese relaxaci do vaší ložnice. To vše díky struktuře monobloku s vertikálními kanálky s odlišnou tuhostí.

Jednotlivé části matrace se optimálně přizpůsobují anatomii těla a roznášejí rovnoměrně hmotnost uživatele po celé ploše. Vertikální průduchy skrz celé jádro poskytují nepřetržité odvětrávaní, odvod vlhkosti a stabilizaci teploty. Výsledkem je maximálně vzdušné 7zónové jádro, které individuálně reaguje na anatomické potřeby uživatele. Ideální matrace pro osoby pečující o své zdraví, hledající tělesnou a duševní rovnováhu. Standardní potah AVALON, volitelný potah MORAVIA. GAIA aiRaiR® bude váš vzdušný přítel na cestě spánkem.

Parametry:

Nelepené jádro:
ano
 
Vnější tvarování:
ano
 
Počet zón:
7 zón
 
Tuhost:
středně tuhá
 
Tvrdší/měkčí strana matrace:
ne
 
Atypický rozměr:
ne
 
Potah:
dělitelný na dvě samostatné části
 
Složení potahu:
AVALON potah_74% polyester, 26% viskóza, MORAVIA potah_60% polyester, 37% viskóza, 2% polyamid, 1% elastan
 
Pratelnost potahu:
možnost praní až na 60°C
 
Výška matrace v potahu cca:
20 cm
 
Max. nosnost:
130 kg
 
Záruční doba:
5 let
 

 

Potahy:

Potah MORAVIA

Potah MORAVIA

Potah MORAVIA je vyrobený z exkluzivní pletené látky s vysokým obsahem přírodní viskózy, je výjimečně měkký a příjemně hebký, proto ho používáme pro matrace z naší luxusní řady. Přírodní viskóza, jejíž základní surovinou pro výrobu je celulóza získaná ze dřeva jehličnatých stromů, dodává látce potřebnou prodyšnost, výborně odvádí vlhkost a vytváří tak optimální mikroklima pro váš zdravý spánek.
Potah AVALON

Potah AVALON

Pro výrobu tohoto potahu se používají mikročástice stříbra, které zlepšují hygienu vašeho lůžka. Tato technologie, která se nazývá SILVERGUARD®, je registrovaná jako bezkonkurenční antibakteriální ochrana. Ionty stříbra (Ag+) chrání textilii před mikroorganismy a zabraňují jejich množení přírodní cestou.

 

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka