Standardní rozměry:Standardní rozměry:

Standardní rozměry:

90 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
 
Cena od: 13 570 Kč

JUDITA ELLA - pěnová matrace

Matrace Judita Ella nabízí příjemné a velmi pohodlné ležení s komfortní povrchovou vrstvou z paměťové pěny výšky 6 cm s nosností do 120 kg.

Matrace Judita Ella je vyrobena ze značkové PUR pěny DUREN a viscoelastické (paměťové) pěny Premiocel Visco. DUREN je vysoce elastická kvalitní pěna s dlouhou životností. Díky vysoké objemové hustotě pěny (40 kg/m3) má matrace dlouhodobou tvarovou stálost a dlouhou životnost. Povrchová profilace základního jádra Regina (tužší část matrace) zajistí lepší odvod vlhkosti i větší komfort při ležení. Materiál je alergicky neutrální. Premiocel Visco je vysoce kvalitní viscoelastická (paměťová) pěna. Materiál reaguje na tělesnou teplotu a zatížení a podepře tělo rovnoměrně rozloženým tlakem. Vyšší tvrdost základního jádra matrace Judita a 6 cm povrchová vrstva z viscoelastické pěny Premiocel Visco (měkká) zajistí velmi komfortní ležení uživateli váhové kategotie do 120 kg.

Nelepená konstrukce „základní + roznášecí matrace“ umožňuje rozložení matrace pro její údržbu (odvětrání, otáčení a výměnu jednotlivých částí matrace).

Parametry:

  • váhová kategorie: do 120 kg
  • nosnost matrace do 120 kg
  • celková výška matrace v potahu je cca 20 cm (v. jádra 18 cm)
  • vhodný typ roštu: lamelový nebo dřevěný rošt
  • matraci lze polohovat
  • nelepená konstrukce „základní + roznášecí matrace“ (12 + 6 cm)

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka