Matrace Kolos Bio Ecology

 
Fialová hybridní pěna S-GT snoubí hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací (Gel-Touch).
 
 
Cena od:  9 995 Kč  
 
 
 

Podrobnějí informace o matrací najdete zde:

 
 
 
 
 
 • Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Dokonalý komfort pro široké spektrum postav.

  Oboustranná matrace vyšší nosnosti se studenou a gelovou hybridní pěnou GelTouch. Nelepené jádro s provětrávacími kanálky pro maximální hygienu a omezení pocení.

  • GELTOUCH HYBRIDNÍ PĚNA (STRANA SOFT) - Spojuje hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.
  • PĚNA FLEXIFOAM® - Vynikající opora pro tělo a vysoká nosnost díky zpevněné střední vrstvě. Nelepená konstrukce s hřebenovým spojem s vnitřními větracími kanálky zajišťuje maximální možnou vzdušnost a omezení pocení.
  • STUDENÁ PĚNA (STRANA HARD) - Tužší strana matrace ze studené Natur pěny vysoké objemové hmotnosti a velmi vysoké odrazové pružnosti zajišťuje pevnost, zvýšenou nosnost, odolnost a tužší pohodlí. Vynikající vzdušnost díky otevřenější buněčné struktuře (další stupeň omezující pocení).
  • Pratelný potah s přírodními vlákny. Odolný bílý potah Tencel s přírodními vlákny. Vynikající termoregulační schopnosti - potah je navržen doopravdy „na tělo“. Perfektní volba proti pocení. Pratelný (60 °C) dvojdílný, prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna.


 • Složení matrace:
  GELTOUCH hybridní pěna, pěna FLEXIFOAM, studená pěna,
  Počet zón:
  5 zón
  Tuhost matrace:
  strana soft 4/10, strana hard 9/10
  Oboustranná matrace:
  ano
  Vhodné pro alegriky:
  ano
  Potah:
  dělitelný na dvě samostatné části
  Pratelnost potahu:
  možnost praní až na 60°C
  Výška matrace:
  24 cm
  Max. nosnost:
  145 kg

 • THERMO (60°C)  Potah THERMO (60 °C) Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) s 3D paropropustnou mřížkou udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný, prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

  Thermo Air Control - Mřížka v potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci a omezuje pocení. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

  Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Skvělá volba pro alergiky.

 

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka