Matrace Latex Mila

 
Sendvičová matrace s unikátní konstrukcí spojuje ty nejlepší a důkladně testované materiály
 
 
Cena od:  8 995 Kč  
 
 
 

Podrobnějí informace o matrací najdete zde:

 
 
 
 
 
 • Sendvičová matrace s unikátní konstrukcí spojuje ty nejlepší a důkladně testované materiály.

  Spojením masivní vrstvy 5 zónového latexu s perforací, pružné a odolné pěny xdura®, stabilní hybridní pěny a přizpůsobivé paměťové pěny na měkčí straně nabízí mimořádný komfort, termoregulaci a omezení pocení.

  • Latex AIR
   Latexové jádro s 5 zónovou perforací zajistí dokonalé odvětrání vlhkosti a termoregulaci, udržuje tak lůžko suché a hygienicky čisté. Latex patří k nejtrvanlivějším materiálům a díky své přirozené pružnosti přináší vysoký komfort spánku. Obj. hmotnost 60 kg/m3.
  • X Dura®
   Nejodolnější pěna všech dob je pohodlná, pružná, vzdušná a přirozeně poddajná. Otevřené buňky zajistí přirozené odvětrání a omezení pocení.
  • Ramenní zóna
   Větší otvory v oblasti ramen omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku.
  • Hybridní pěna
   Masivní vrstva pružné, a zároveň poddajné hybridní pěny vyšší objemové hmotnosti přináší mimořádné pohodlí a perfektní podepření těla ve všech spánkových polohách.
  • THERMO AIR CONTROL
   Mřížka v potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Podporuje termoregulaci a omezuje pocení. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.
  • Paměťová pěna (strana soft)
   Poskytuje relaxaci znavenému tělu, odlehčuje klouby a uvolňuje svaly. Svojí vynikající schopností kopírovat kontury těla pomáhá udržet páteř v optimální poloze.


 • Složení matrace:
  Latex AIR, X Dura®, hybridní pěna, paměťová pěna
  Počet zón:
  5 zón
  Termoregulace:
  ano
  Tuhost matrace:
  6/7
  Oboustranná matrace:
  ano
  Potah:
  dělitelný na dvě samostatné části
  Pratelnost potahu:
  možnost praní až na 60°C
  Výška matrace:
  22 cm
  Max. nosnost:
  135 kg

 • WELLNESS (60°C)  Potah Thermo (60 °C) Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) a paropropustnou 3D mřížkou udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

  Thermo Air Control - Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

  Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka