Matrace Trevis

 
Matrace tužší konstrukce matrace z pěn Flexifoam® s rozdílnou tuhostí stran a aktivním odvětráním. Vhodná i pro ty, kteří se více potí.
 
 
Cena od:  5 295 Kč  
 
 
 

Podrobnějí informace o matrací najdete zde:

 
 
 
 
 
 • Matrace tužší konstrukce matrace z pěn Flexifoam® s rozdílnou tuhostí stran a aktivním odvětráním. Vhodná i pro ty, kteří se více potí.

  Obě ložné plochy mají 7 zónovou konstrukcí s odvětrávacími kanálky – technologie Airforce. Jádro matrace je profilováno do vlnek, které napomáhají optimálně rozprostřít hmotnost uživatele do jádra matrace a ulevit tak znaveným svalům a kloubům.

  • Pěna Flexifoam® (strana hard)
   Pružná, odolná a prodyšná pěna pod ochrannou známkou naší společnosti. Tato strana má 7 zónovou profilaci a provzdušňujícími kanálky, které mění v matraci vzduch s každým pohybem těla (technologie AirForce pro hygienu a omezení pocení).
  • Pěny Flexifoam®
   Střední část napodobuje tvar páteře a zajišťuje rozložení tlaku a správnou podporu těla při všech polohách Spine Protector). Je složena z pružných pěn o různých tuhostech.
  • Pěna Flexifoam® (strana soft)
   Měkčí varianta ložné plochy. Profilována do 7 zón, technologie Airforce pro hygienu a omezení pocení.


 • Složení matrace:
  Pěny Flexifoam®
  Počet zón:
  7 zón
  Tuhost matrace:
  6/8
  Oboustranná matrace:
  ano
  Potah:
  dělitelný na dvě samostatné části
  Pratelnost potahu:
  možnost praní až na 60°C
  Výška matrace:
  20 cm
  Max. nosnost:
  130 kg

 • PUNTO (60°C)  Potah Punto (60 °C) Vyroben z velmi pevné a odolné látky s designovým plastickým proševem, prodyšný a hebký na dotyk. Je vybaven oboustranně klimatizačními vrstvami dutých vláken vysoké gramáže (400 g/m2) pro správné klima na lůžku a omezení potivosti.

  Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka