TREND je rozsáhlá sektorová řada, která svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí náročného zákazníka. V sektoru najdete vše, co potřebujete: skříně, regály, komody, psací stoly, stoly pro PC, kontejnery, televizní stolky, konferenční stoly, nadstavby, nadstavce, skříně s posuvnými dveřmi, závěsné skříňky, závěsné poličky, prvky pro předsíň, ložnice, kanceláře, atd.

TREND je vhodný k vybavení obývacích pokojů, domácích pracoven, ložnicí, dětských a studentských pokojů, předsíní, hal, kanceláří a mnoha dalších prostor. Vhodnou volbou prvků sektoru lze účelně a esteticky využít prostor. Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Použité materiály splňují zdravotní normy. Na nábytek Trend poskytujeme záruku 36 měsíců.

Nábytek se vyrábí v následujících variantách, které se liší provedením čelních ploch:

  • LAMINO – laminovaná dřevotříska o síle 18 mm olepená ABS hranou o síle 2 mm.
  • PROLIS – frézovaná MDF deska o síle 18 mm jednostranně potažené fólií.
  • THERMOPAL – dřevotřísková deska o síle 18 mm s odolným lesklým povrchem olepená ABS hranou o síle 1 mm.
  • LAK – frézovaná MDF deska o síle 18 mm jednostranně lakovaná polyuretanovým lakem.

Korpusy

jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Hrany korpusu jsou olepeny 0,5 mm ABS hranou. Půdy skříněk TX – TF jsou naložené a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky, přední hrana půdy je olepena 2 mm ABS hranou. Půdy ostatních skříněk jsou vloženy mezi boky a jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0,5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena ze 4 mm MDF desky. Barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kvalitními kovovými pojezdy. Skříňky jsou opatřeny rektifikačními nožkami výšky 2 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky (mimo označených) jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Dvířka

jsou osazena kvalitními závěsy. Dvířka jsou standardně dodávaná se svislou kresbou let a čela zásuvek s vodorovnou kresbou. Úchytky jsou na dvířkách navrtány svisle, vždy na střed výšky. Zafrézované úchytky jsou usazeny vodorovně na střed šířky dvířek a čel. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalino­vé písty.

Rámy skel

jsou standardně osazeny čirým sklem, ostatní skla dodáváme za příplatek. Za příplatek je dále možné zasadit sklo do ALU rámu. Pozor – do rámu není možné použít zafrézovanou úchytku.

Pracovní desky stolů

jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka