Nabytek Masiv 1Nabytek Masiv 1
Nábytek z masivu, jeho výroba a použití sahá hluboko do historie. Spojuje v sobě tradici, robustnější provedení a vysokou užitnou hodnotu s dlouhou životností. Vzhledově se vyznačuje reliéfní kresbou, dřevo je pružné a přitom pevné a stabilní. Je odolné vůči vlhkosti a s možností přimoření do různých odstínů s povrchovým ošetřením nezávadnými natur laky na vodní bázi nebo úpravou voskováním, které jsou vhodné také pro alergiky.
B762B762
Nábytek z masivu lze také lakovat do čistě bílého odstínu nebo různých pastelových barev pro oživení interiéru. Masivní dřevo je možné opracovávat ruční výrobou, která je časově i řemeslnicky náročnější a nábytek pochopitelně cenově nákladnější nebo sériovou strojovou výrobou, která produkuje shodný vzhled mnoha kusů se zaručenou stálostí odstínů i rozměrovou přesností.
B410B410
Náš sortiment nabízí masiv výrobky z dřeva smrku v natur úpravě nebo široké škále lakovaného barevného provedení, borovice s výraznou kresbou letokruhů, dále dubu, který se vyznačuje svou tvrdostí, pevností a trvanlivostí a v neposlední řadě také buku, tedy dřeviny vhodné pro ohýbaný nábytek a domořování do odstínů ostatních dřevin.
B439B439
Nábytek z masivu byl, a stává se nedílnou součástí vybavení bytových prostor od předsíně, kuchyně, dětského i obývacího pokoje až po ložnici a je vyhledávaným artiklem pro jeho vzhled a užitné vlastnosti.

 
 

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka