Chcete porovnat cenovou nabídku nebo máte dotaz?

telefon1

5 důvodů proč si nás vybrat

  1. Kvalita
  2. Jednotný design
  3. Individuální přístup
  4. Profesionální montáž
  5. Nadstandardní záruka

Dodáváme tyto spotřebiče

AEG
Electrolux
Zanussi
Bosch
Siemens
Miele
Hotpoint Ariston
Cata a další značky
 
Vestavné i volně stojící spotřebiče
za výhodné ceny.

Obývací pokoj Hanák

 
Obývací pokojObývací pokoj od předního českého výrobce Hanák Vám nabízí luxus, kvalitu a vysoké užitné vlastnosti, a to jak v podobě použitých materiálů, tak z hlediska zpracování.

Moderní obýváky Hanák poskytnou Vašemu domovu pohodlí, atraktivnost i útulnost.

Obývákové stěny skládáme ze široké řady standardních modulů a překážkou pro nás není atypický prvek, který je po technické stránce vyrobitelný, neboť veškeré nábytkové části jsou vyráběny přímo ve výrobním závodě v Popůvkách u Kojetína. Nejsme tudíž závislí na subdodavatelích.
 
Obývací pokoje jsou vyráběny technologií odlehčených voštinových nábytkových dílců tloušťky 28 mm, 40 mm a 60 mm. Obývací nábytek vyráběný touto cestou má vynikající mechanické i designové vlastnosti. Povrchovou úpravu, barvu i tvar dvířek a korpusu lze vybírat ze široké nabídky, která se shoduje i s nabídkou našich kuchyní, jsme tudíž schopni bez problémů sladit interiéry, v nichž je kuchyňská část propojena s obývacím pokojem a vytvořit tak moderní obývák.
 
Obývací stěny můžete vybírat z materiálů: folie, dýha, lak, a to v široké škále barevných odstínů. Každou obývací stěnu můžeme doplnit vhodnými úchytkami, osvětlením, drátěným programem tak, abychom maximálně respektovali Vaše potřeby a Váš interiér.
 
 
 
Stejně jako u kuchyní je i obývacích stěn garantována prodloužená 3-letá záruční lhůta. Veškeré použité materiály jsou zdravotně nezávadné – viz sekce certifikáty . Zajistíme Vám kompletní servis od návrhu až po montáž.
 
 
 
Dopřejte si luxus a pořiďte si kvalitní a moderní obývací pokoj značky Hanák, který Vám mnoho let bude sloužit k plné spokojenosti.
 
 

Zaujala vás naše nabídka. Neváhejte nás kontaktovat.

Prodejna Minska 109 3a m
NAŠE PRODEJNA
NORE TRADE - DŮM NÁBYTKU
Minská 109
616 00 Brno
TELEFON
Telefon:  +420 541 247 755
Mobil:     +420 602 933 328
Email: nabytek@noretrade.cz
Email: nore@volny.cz