Kuchyně Elite

Tato kuchyňská sestava spojuje dokonce tři různé dezény! Dva odstíny laku, tmavší mocca a světlejší champagne, a k nim dekor dřeva v provedení ořech corte.

Členitost

Všimněte si členitosti a výrazné symetrie této kuchyňské linky. Obzvlášť z čelního pohledu je to díky tenkým nikám doslova hra s liniemi. Obklady stěny se totiž zpravidla volí hladké, bez doplňků a pokud, tak jde nejčastěji o lištové závěsné programy.

Organizace

na tomto snímku zaujme pracovní deska v antracitové barvě, která je do celku ideální, protože nijak nepřebíjí zvolené barvy a materiály. Organizace vnitřního prostoru je v dnešní době skoro nutností. K tomu nejlépe poslouží chytré vnitřní organizéry.

Ořech corte a laky

v dnešní době se nejvíce pracuje s maximálně 2 variantami materiálů nebo barev do kuchyně. My jsme ale zašli dál a zkusili jsme kombinaci 3 dezénů. Výsledek posuďte sami. Jsme přesvědčeni, že sestava s více dezény je velmi svěží, originální a vskutku atraktivní.

Vysoké skříně

je několik způsobů, jak využít vnitřní prostor ve vysokých skříních a to díky moderním karuselům a vnitřním úložným systémům, které zaručí perfektní přehled a maximální využití prostoru.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme