Anatomický polštář Noon

Anatomický polštář Noon

Polštář s náplní z drcené paměťové (líné) pěny PREMIOCEL visco.

Cena od: 2 695 Kč

Standardní rozměry:

  • 50 x 70 cm 2 695 Kč
  • 70 x 90 cm 3 696 Kč

Ceny uvedeny s DPH.

Více informací

Luxusní polštář Noon s náplní z drcené viscoelastické (líné) pěny PREMIOCEL Visco s jedinečnou možností individuálního nastavení množství náplně v polštáři.

Polštář Noon je vhodný při problémech s krční páteří i jako prevence. Při ležení na zádech i na boku je páteř ve správné poloze. Polštář se přizpůsobí tvaru hlavy, krku a šíje, aniž by vytvářel protitlak. Díky unikátní konstrukci a použitým značkovým materiálům nabízí polštář Noon příjemný a pohodlný spánek, výtečnou hygienu i údržbu a možnost individuálního nastavení náplně polštáře.

Noon je polštář klasického tvaru a je složený ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viscoelastické pěny Cellpur a je opatřen zipem. Cellpur obsahuje celulózu, která na sebe váže vlhkost, rychle ji odpaří a zajistí tak příjemné a suché klima celého polštáře. Náplň polštáře tvoří malé kousky viscoelastické pěny Premiocel Visco. Polštář zajistí při ležení správnou podpěru krční páteře při zachování příjemného pohodlí. Předností polštáře je možná regulace množství náplně – každý si tak může výšku a naplnění polštáře upravit dle vlastního požadavku. Náplň do polštáře lze zakoupit i samostatně.

Snímatelný potah polštáře Noon je vyroben z kvalitní elastické látky s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah má vysokou odolnost a zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60 °C.

Parametry

  • Složení: viscoelastická (líná) pěna PREMIOCEL Visco
  • Rozměr polštáře: 50 x 70 cm nebo 70 x 90 cm
  • Potah: snímatelný potah
  • Pratelnost potahu: možnost praní až na 60°C
  • Záruční doba: 2 roky

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme