Rošt Alento

Alento Relaxační rošt

Alento je originální motorový relaxační rošt s masážní funkcí.

Cena od: 51 229 Kč s DPH

Rozměry a ceny roštů:

CENÍK

Více informací

Dopřejte si masáž v pohodlí domova kdykoliv si přejete.

Alento je originální motorový relaxační rošt s masážní funkcí. Je určen pro aktivní lidi, sportovce, manažery a všechny, kteří se chtějí zregenerovat po náročném dnu a dopřát si komfortní odpočinek. V oblasti nohou a zad jsou umístěny masážní jednotky, které umožňují nastavení různých intenzit vibrací. Dva popruhy rovnoměrně roznáší masážní vibrace do celé lehací plochy. 42 úzkých lamel umístěných ve speciálních trio kapsách nad bočnicí rámu se citlivě přizpůsobují tělu při spánku i masáži. Plocha lůžka je rozčleněna do 7 anatomických zón s možností regulace tuhosti v bederní oblasti.

Praktická konstrukce roštu

Rošt je vhodný také pro úložné prostory, motor umístěný v rámu konstrukce nezasahuje do prostoru pod lůžkem. Přídavná lišta rovnoměrně podpírá matraci po celé ploše a zamezuje její deformaci. Foliovaná povrchová úprava usnadňuje údržbu roštu a zabraňuje pronikání vlhkosti do roštu.

Jednoduché ovládání

Pohodlné ovládání poloh roštu a masážních programů pomocí jednoho ovladače. Řídící jednotka umístěná pod postelí je vybavena zeleným světlem, které rozsvítíte pomocí tlačítka na ovladači (oceníte např. při nočním vstávání z postele).

Nové ovládání pomocí infra signálu

Tento rošt je dodáván s dálkovým bezšňůrovým ovládáním pomocí infra vln. Aby infra signál mohl komunikovat s motorem, nesmí být postel uzavřená až po zem. Musí někde zůstat volná mezera pro průchod signálu, jinak ovladač nebude fungovat (polohovat). Dva rošty s masážní jednotkou lze synchronizovat pomocí přepnutí na A/B signál, tzn. na stejné frekvence. Není potřeba synchronizační kabel. Pokud jsou v jedné místnosti 3 rošty s masážní jednotkou, dva z nich se budou polohovat stejně. Infra vlny se nepřenáší přes zeď - polohování roštu v jedné místnosti tedy neovlivňuje polohování roštu v jiné místnosti.

Na možnosti atypických rozměrů a jejich cenu se informujte v naší prodejně.

Parametry

  • Výška: 12 cm
  • Výška roštu s motorem: 12 cm
  • Váha: 31 kg
  • Nosnost: 130 kg
  • Počet lamel: 42
  • Typ roštu: motorový rošt
  • Materiál: Lamelové
  • Počet zón: 7

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme