Návrhy kuchyní

Plánujete novou kuchyň ?

Navštivte naše kuchyňské studio a nechte si poradit od odborníků.

Projdeme s Vámi požadavky a představy, seznámíme Vás s možnostmi, poradíme s výběrem materiálů, barev, spotřebičů i kuchyňských doplňků a vypracujeme Vám návrh kuchyně v profesionálním grafickém programu KitchenDraw. Součástí každého návrhu a vizualizace kuchyně je i podrobná cenová kalkulace.

Abychom mohli na návrhu kuchyně začít pracovat, budeme od Vás potřebovat následující podklady:

projektovou dokumentaci dané místnosti anebo náčrtek od ruky, ve kterém zaznačíte

  • rozměry místnosti
  • výšku stropu
  • rozmístění oken a dveří
  • výšku parapetu, popř. výšku okna
  • rozmístění radiátorů
  • rozvody elektřiny, vody, plynu
  • je možné stávající rozvody přemístit?
  • otvor pro odtah odsavače

Je rovněž vhodné zaznačit další prvky, které by mohly ovlivnit sestavu kuchyně, jako jsou například trubky vedené po stěnách, do prostoru vyčnívající parapet, výčnělky či niky ve stěnách.

Dále je nutné znát, z jakého materiálu jsou stěny místnosti, popř. strop , zda jsou v podlaze nějaké rozvody (např. podlahové topení). Jsou-li stěny ze sádrokartonu je nutné zaznačit výšku umístění příček pro zavěšení horních skříněk.

Je těchto informací příliš?

Nebojte se, vezměte s sebou projekt či náčrtek a společně projdeme, zda jsou Vámi zaznačené informace postačující, a postupně doplníme údaje chybějící. Návrh kuchyně je záležitost, která se vyvíjí. Obvykle neskončíme u pouho pouhé jedné varianty, ale pracujeme na něm společně s Vámi, abychom ho doladily ke konečné variantě, se kterou budete maximálně spokojení.

Veškeré návrhy a vizualizace kuchyně řešíme originálně až do posledních detailů.

Nákres rozvodů

Rovněž Vám poradíme s rozmístěním vody, elektřiny a plynu a bude-li možné stávající rozvody posunout či přemístit, vypracujeme Vám nákres, v němž bude zaznačeno, kde je potřeba vyvést el.zásuvky, roháčky pro teplou a studenou vodu, odpad, uzávěr plynu, otvor pro odtah odsavače a další.

Tento nákres pak předložíte Vaši stavební firmě či elektrikáři, instalatérovi nebo jinému řemeslníkovi, který bude tyto úpravy zajišťovat. Bude-li Váš řemeslník potřebovat daný nákres s námi konzultovat, stačí zavolat k nám na studio a vše s ním pořešíme.

Návrhy kuchyní

Kuchyně vizualizace


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme