NORE TRADE s.r.o.

Realizace kuchyňských linek a bytových interiérů

Naše firma působí na českém trhu od roku 1997 a založili ji manželé Karmašovi jako rodinnou firmu. Hned od počátku byla činnost firmy zaměřena na dodávky a realizace kuchyňských linek a bytových interiérů. V roce 2003 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným pod názvem NORE TRADE s.r.o.

První prodejnu jsme provozovali v pronajatých prostorách na ulici Královopolské v Brně. V roce 2002 jsme se přestěhovali do vlastních prostor na ulici Minské 109 v Brně.
Na této adrese najdete naše kuchyňské a interiérové studio specializované na nábytek zn. HANÁK. Kromě kuchyňských linek dodáváme i ložnice, obývací stěny, vestavné skříně a kancelářský nábytek. V případě, že si zákazník nevybere ze standardní nabídky, můžeme mu nabídnout výrobu nábytku na zakázku. Námi dodávaný nábytek je zpracován špičkovými technologiemi a je vybaven kvalitním kováním, do kuchyňských sestav dodáváme spotřebiče a dřezy známých značek, nábytkové sestavy doplníme drátěným programem, osvětlením a řadou dalších doplňků. Veškerý nábytek Vám odborně namontujeme.
Za dobu naší působnosti jsme realizovali mnoho zakázek, při nichž jsme se utvrdili v názoru, kterým jsme se řídili hned od začátku, a to, že kvalita výrobků a nabízených služeb je vždy nejdůležitějším faktorem pro následnou spokojenost zákazníka.
Našim krédem zůstává: poskytnout zákazníkům kompletní služby, kvalitní výrobky, odborné poradenství a zajistit, aby návrh, projekt i realizace probíhali k plné spokojenosti konečných odběratelů.

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme:

Poptávka