Doplňky do kuchyně

Každá kuchyňská linka získá na estetičnosti, pokud je dokompletována vhodnými doplňky. Kuchyňská sestava vyžaduje využití také různých doplňků, které usnadňují provoz ve Vaší kuchyni. Mezi oblíbený a praktický sortiment patří výsuvné odpadkové koše, které usnadňují třídění odpadu. Dalším doplňkem je také drátěný program do kuchyně. Nejběžnější je závěsný program na zeď, který se umisťuje pod horní skříňky, dále jsou to pak funkční sloupy často ve spojení se světelnou rampou.Neměli bychom vynechat ani vnitřní vybavení skříněk výsuvnými koši, rošty, odkapávacími policemi apod.

Prohlédněte si přiložený katalog, ve kterém najdete kromě drátěného programu do kuchyně i drátěný program pro šatní skříně.

Nabízíme tyto produkty:

  • odpadkové koše
  • drátěné programy
  • rozdělovače do zásuvek
  • závěsné programy na zeď

Vybírat můžete například doplňky zn. Blanco, Mivokor a další.

Odpadkové koše Flexon

Třídíte odpad a disponujete kuchyňskou linkou s velkými zásuvkami? Pořiďte si kuchyňské sortery do velkých zásuvek. Ty od značky Blanco stačí jen nasadit a zajistit. K dispozici jsou sortery různého objemu se 2 nebo 3 nádobami. Doporučujeme sortery Flexon, Botton či Singolo.

Výsuvné sortery Botton

Výsuvné sortery Blanco s předním výsuvem umožňují pohodlné třídění odpadu v různých typech skříněk nebo kazetových dveří. Na výběr sortery s rozšířenou odkládací plochou na čisticí prostředky, sortery s ručním výsuvem nebo s výsuvem pomocí pedálu. Sortery lze vybírat dle objemu či počtu nádob.

Sortery pro otočná dvířka

Sortery pro otočná dvířka Blanco je možné umístit do různých typů dvířek nebo kazetových dveří. Sorter je snadno přístupný pouhým otevřením dvířek, do nichž je zavěšen. Praktické odnímatelné víko slouží k odkládání lehkých předmětů jako jsou houbičky, kartáče aj. Na výběr sorter s jednou vnitřní nádobou nebo se dvěma.

Drátěný program do kuchyně

Dalším doplňkem je také drátěný program do kuchyně. Nejběžnější je závěsný program na zeď, který se umisťuje pod horní skříňky, dále jsou to pak funkční sloupy často ve spojení se světelnou rampou, neměli bychom vynechat ani vnitřní vybavení skříněk výsuvnými koši, rošty, odkapávacími policemi apod. Prohlédněte si přiložený katalog, ve kterém najdete kromě drátěného programu do kuchyně i drátěný program pro šatní skříně.

 

Katalog k prohlédnutí >>>

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme