Dřezy a baterie

U kuchyňského dřezu strávíte hodně času, a přitom se nejedná pouze o mytí nadobí, neboť tuto starost již většina z nás přenechá myčce, ale jde i o přípravu pokrmů. Právě zde hraje velkou roli správný výběr dřezu s vhodným příslušenstvím. Je možné vybírat mezi dřezy nerezovými , granitovými a keramickými. Rovněž Vám poradíme s výběrem vhodné dřezové baterie a sorteru na třídění odpadu.

Volbou vhodného dřezu zvýšíte estetickou i funkční úroveň Vaší kuchyně. Dřezů je k dispozici nepřeberná škála. Naši proškolení projektanti Vám rádi poradí a pomohou při výběru dřezu pro Vaši kuchyň.

Dodáváme dřezy značek:

    • Blanco
    • Schock
    • Franke

Jak postupovat při výběru dřezu:

Velikost dřezu – je samozřejmě závislá i na velikosti Vaší kuchyně, nicméně ve dřezu s větší vaničkou se Vám bude manipulovat snáze než ve dřezu s vaničkou malou.

Jak velké kusy nádobí budete ve dřezu umývat - pokud často myjete pečící plechy je důležitá úhlopříčka dřezové vaničky, pokud plánujete umývaní WOK pánve, je důležitý celkový rozměr vaničky apod. Pokud neradi saháte do špinavé vody, vyberte si dřez s excentrickým ovládáním.

Umístit dřez pod okno? Je to možné, ale je nutné potom vybrat i vhodnou baterii, tzn. zasunovací, sklopnou či vytahovací, aby bylo možné okno bez problémů otevírat.

Často umýváte čerstvou zeleninu? Pak je vhodné volit dřez s malou boční vaničkou, popř. s krájecí deskou.

Dřezy Blanco

V nabídce značky Blanco naleznete dřezy jak nerezové, tak granitové (Silgranit® PuraDur ®) a keramické (PuraPlus ®).

Nerez- nadčasová klasika v nerezové oceli. Jako téměř žádný jiný materiál lze nerezovou ocel integrovat do každého kuchyňského prostředí.

SILGRANIT® PuraDur ® II firmy BLANCO představuje jedinečný materiál – s mimořádnými, znovu vylepšenými vlastnostmi pro údržbu, a nyní navíc všechny výrobky z materiálu SILGRANIT® ve všech barvách. Vlastnosti materiálu Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje

Keramika PuraPlus® Keramická mycí centra od firmy BLANCO vyrobená z osvědčených materiálů. Keramické dřezy se vyznačují snadnou údržbou, jsou příjemné na dotek a hezké na pohled. Další vlastností jsou plynulé tvary v atraktivních barvách.

Dřezy Schock

V nabídce dřezů SCHOCK naleznete také materiály jako je granit, nerez či keramika.

Cristalite PLUS® snížené nároky na každodenní údržbu a v čase si udržuje stále stejný nový vzhled. Oproti všem stávajícím granitovým dřezům má vylepšeny také mechanické i hygienické vlasnosti a nabízí nejširší barevnou škálu. Jako první výrobce dřezů Schock obohatil přímo základní materiál ionty stříbra ,čímž dosáhl vynikajících antibakteriálních vlastností daných výrobku pocelou dobu životnosti.

CRISTADUR® / NanoGranitSchock GmbH vyvinul a jako jediný uvádí na trh dřezy z materiálu CRISTADUR. Jedná se o nejmodernější materiál v oblasti granitových dřezů , který disponuje vynikajícími vlastnostmi. Tento materiál v sobě spojuje dobré vlastnosti dosud používaných kompozitů a dobré vlastnosti keramiky. Lze říci, že dřez z materiálu CRISTADUR je odolný jako keramika, přitom méně křehký, na rozdíl od keramiky nemá povrchovou úpravu a je v celém řezu ze stejného materiálu.

Dřezy Franke

Dřezy Franke jsou další možností námi nabízených dřezů. Výrobce používá materiály Fragranit a Tectonite®.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme