Dřezy a baterie

U kuchyňského dřezu strávíte hodně času, a přitom se nejedná pouze o mytí nadobí, neboť tuto starost již většina z nás přenechá myčce, ale jde i o přípravu pokrmů. Právě zde hraje velkou roli správný výběr dřezu s vhodným příslušenstvím. Je možné vybírat mezi dřezy nerezovými, granitovými a keramickými. Rovněž Vám poradíme s výběrem vhodné dřezové baterie a sorteru na třídění odpadu. Volbou vhodného dřezu zvýšíte estetickou i funkční úroveň Vaší kuchyně. Dřezů je k dispozici nepřeberná škála. Naši proškolení projektanti Vám rádi poradí a pomohou při výběru dřezu pro Vaši kuchyň.

Dodáváme dřezy značek:

    • Blanco
    • Schock
    • Franke

 

Jak postupovat při výběru dřezu:

  • Velikost dřezu? Je samozřejmě závislá i na velikosti Vaší kuchyně, nicméně ve dřezu s větší vaničkou se Vám bude manipulovat snáze než ve dřezu s vaničkou malou.
  • Jak velké kusy nádobí budete ve dřezu umývat? Pokud často myjete pečící plechy je důležitá úhlopříčka dřezové vaničky, pokud plánujete umývaní WOK pánve, je důležitý celkový rozměr vaničky apod. Pokud neradi saháte do špinavé vody, vyberte si dřez s excentrickým ovládáním.
  • Umístit dřez pod okno? Je to možné, ale je nutné potom vybrat i vhodnou baterii, tzn. zasunovací, sklopnou či vytahovací, aby bylo možné okno bez problémů otevírat.
  • Často umýváte čerstvou zeleninu? Pak je vhodné volit dřez s malou boční vaničkou, popř. s krájecí deskou.

 

Zde si můžete kliknutím na fotografie katalogů prohlédnout akční nabídky dřezů a kuchyňských baterií námi dodávaných výrobců:

Dřezy Blanco

V nabídce značky Blanco naleznete dřezy jak nerezové, tak granitové (Silgranit® PuraDur®) a keramické (PuraPlus®).

 

Nerez – nadčasová klasika v nerezové oceli. Jako téměř žádný jiný materiál lze nerezovou ocel integrovat do každého kuchyňského prostředí.

 

SILGRANIT® PuraDur® II představuje jedinečný materiál – s mimořádnými, znovu vylepšenými vlastnostmi pro údržbu, a nyní navíc všechny výrobky z materiálu SILGRANIT® ve všech barvách. Vlastnosti materiálu: kamenně hedvábný, mimořádně nepropustný a uzavřený povrch.

 

Keramika PuraPlus® – keramická mycí centra vyrobená z osvědčených materiálů. Keramické dřezy se vyznačují snadnou údržbou, jsou příjemné na dotek a hezké na pohled. Další vlastností jsou plynulé tvary v atraktivních barvách.

 

<<< Prohlížení akčního katalogu

Akce platí od 1. února 2024 do odvolání.

Dřezy Schock

V nabídce dřezů SCHOCK naleznete také materiály jako je granit, nerez či keramika.

 

Cristalite PLUS® – snížené nároky na každodenní údržbu a v čase si udržuje stále stejný nový vzhled. Oproti všem stávajícím granitovým dřezům má vylepšeny také mechanické i hygienické vlasnosti a nabízí nejširší barevnou škálu. Jako první výrobce dřezů Schock obohatil přímo základní materiál ionty stříbra ,čímž dosáhl vynikajících antibakteriálních vlastností daných výrobku pocelou dobu životnosti.

 

CRISTADUR® / NanoGranitSchock GmbH – Schock vyvinul a jako jediný uvádí na trh dřezy z materiálu CRISTADUR. Jedná se o nejmodernější materiál v oblasti granitových dřezů, který disponuje vynikajícími vlastnostmi. Tento materiál v sobě spojuje dobré vlastnosti dosud používaných kompozitů a dobré vlastnosti keramiky. Lze říci, že dřez z materiálu CRISTADUR je odolný jako keramika, přitom méně křehký, na rozdíl od keramiky nemá povrchovou úpravu a je v celém řezu ze stejného materiálu.

 

Prohlížení akčního katalogu >>>

Akce platí od od 1.1.2024 do 31.12.2024.

Dřezy Franke

Dřezy Franke jsou další možností námi nabízených dřezů. Výrobce používá materiály Fragranit a Tectonite®.

 

<<< Prohlížení akčního katalogu

Akce platí od 1. 6. 2023 do odvolání.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme