Kuchyně lakované

Lak je velmi oblíbeným materiálem pro výrobu nábytkových dvířek.

Lakovaná dvířka se hodí pro jakýkoliv typ kuchyňské sestavy - malá či velká kuchyně, rovná, rohová či kuchyně do U nebo například i kuchyně s ostrůvkem. Příjemná je taktéž kombinace laku s dalšími materiály - lamino, akryl, fólie.

Jedná se o kvalitní lakované povrchy, které vynikají svým exkluzivním vzhledem, vysokou životností a na trhu se řadí do nejvyšších cenových kategorií. Jsou odolné vůči vlhkosti a jejich údržba patří k těm jednodušším. Při údržbě stačí povrch umýt vodou a utřít do sucha.

Lakované desky jsou nejčastěji tloušťky 18 mm a jsou vyráběny z MDF desek, na které se ve vrstvách stříká polyuretanový lak. Lak je dále opracováván dle vybrané povrchové úpravy broušením či leštěním.

Jsou dostupné v lesklém (lesk, vysoký lesk), ale i matném provedení. Lesklá varianta opticky zvětšuje prostor a odráží světlo. Výběr lesklého a matného provední závisí pouze na vašem vkusu a preferencích.

Lakovaná dvířka můžete vybírat v různých odstínech z celé vzorkovnice RAL Wood Color Plus. Jak můžete vidět na fotografii vzorníku, barvu nábytkových dvířek můžete volit z mnoha barevných odstínů a přizpůsobit tak barvu kuchyně různým interiérům.

 

Vzorník tvarů lakovaných dvířek

 

Vzorník pracovních desek

 

 

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Kuchyňské linky vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Realizace lakovaných kuchyní

Sestava kuchyňské linky bílá lesk / dub rustikal přírodní Rustikální kuchyně v bílém laku s masivní dubovou pracovní deskou Bílá lakovaná kuchyňská linka v bezúchytkovém provedení
Prostorná kuchyně v provedení lak bílá lesk s pracovní deskou Dekton Rohová kuchyně v dekoru lak červený Kuchyně lak titan mat s keramickou pracovní deskou Neolith
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace kuchyní na míru

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací kuchyní.

Vizualizace kuchyňských linek chystáme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu kuchyně, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme