Kuchyně lamino

Lamino je velmi oblíbeným materiálem pro výrobu nábytkuNejčastěji je používáno jako korpus či dvířka nábytku.

Z lamina lze vytvořit jakýkoliv typ kuchyňské sestavy - malá či velká kuchyně, rovná, rohová či kuchyně do U nebo například i kuchyně s ostrůvkem. Příjemná je taktéž kombinace lamina s dalšími materiály - lak, akryl, fólie.

Je k dostání v mnoha barvách, ale i v dekorech, které imitují kresbu dřeva. Díky tomu lze přizpůsobit barvu kuchyňské linky všem interiérům. Povrch lamina může být matný i lesklý. záleží tedy pouze na Vás, které povrchové provedení si zvolíte.

Kuchyňské desky z lamina jsou kvalitní materiál, který je navíc cenově dobře dostupný. Mezi jeho přednosti patří vysoká mechanická odolnost vůči poškrábání a vysoká životnost s jednoduchou udržbou. Ačkoliv jde o materiál s odolností vůči vlhkosti, není voděodolný a při čištění je nutné vždy povrch desky vytřít do sucha.

Laminované kuchyňské desky jsou nejčastěji tloušťky 18 mm. Jedná se o oboustranně laminované dřevotřískové desky s 2 mm ABS hranou. Jejich povrch je vždy rovný, z lamina nelze vytvořit frézovaný povrch.

 

Vzorník lamina

 

Vzorník Mirror Gloss

 

Vzorník pracovních desek

 

  

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Kuchyňské linky vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Realizace kuchyní z lamina

Kuchyňská sestava v kombinaci latte / vintage wood Kuchyňská linka v laminu champagne Kuchyně v kombinaci světlého a tmavého jilmu
Rohová kuchyně lamino akát s horními dvířkami lak cream Kuchyně ve světle zeleném laminu Rohová kuchyně v kombinaci lamina champagne / latte
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace kuchyní na míru

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací kuchyní.

Vizualizace kuchyňských linek připravujeme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu kuchyně, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme