Pracovní desky

Pracovní deska je nepostradatelná součást každé kuchyně.
V našem studiu máme na výběr z několika druhů materiálů a je jen na Vás jaký si vyberete právě vy.

Nabízíme tyto materiály:

  • Laminát
  • Umělý kámen (HI-MACS®, Technistone®, Corian®, Polyston®)
  • Keramika (Neolith)
  • Přírodní kámen (Žula)
  • Masivní dřevo

Vybírat můžete z nepřeberného množství různých barev a dekorů.

Laminát

Laminát je nejpoužívanější materiál pro výrobu pracovních desek. Na dřevotřískovém jádru je nalisována vrstva tvrzeného vysokotlakého laminátu se zaoblenou přední hranou. Tento materiál má vysokou tepelnou odolnost a jeho velkou předností je cenová dostupnost. Dodáváme ho v tloušťce 38 mm a nabízíme nepřeberné množství dekorů, imitací dřevin a kamene.

Umělý kámen HI-MACS®

HI-MACS® je kompozitní materiál nové generace, vysoce neporézní a víceúčelový materiál. Jedná se o "umělý kámen" vyrobený ze 70 % z přírodního bauxitu, z 25 % z akrylové pryskyřice a zbytek tvoří barviva.

Umělý kámen Technistone

Materiál Technistone® kombinuje vybrané kvalitní přírodní suroviny s nejmodernějšími technologiemi míchání a lisování. Vzniká tak produkt, který v sobě spojuje kreativitu přírody a odolnost moderních materiálů. Charakteristickou vlastností kamene Technistone® je nenasákavost, neporéznost a vysoká odolnost proti poškrábání a chemikáliím, stejně tak jako široká škála barev a povrchových úprav, variabilita tloušťek a rozměrů.

Umělý kámen Corian®

Mezi největší výhody umělého kamene Corian patří především odolnost vůči každodenímu opotřebení. Díky tomu nachází uplatnění jak v domácnostech, tak v komerčním prostředí, jako jsou například hotely, zdravotnická zařízení, obchody nebo administrativní centra. K dispozici je ve více než 100 barevných odstínech. Lze ho řezat, opracovávat jako dřevo a navíc je tvarovatelný při vysoké teplotě. Možnosti jeho zpracování jsou téměř neomezené. Umělý kámen Corian může být tvarován, tak aby dokonale odpovídal poždavkům zadání projektu. Povrch z umělého kamene je teplý, příjemný na omak a velice jednoduše se udržuje. Desky z umělého kamene Corian jsou velice jednoduše opravitelné.

Umělý kámen Polyston®

Materiál POLYSTON vyrábí slovenská společnost Polyston s.r.o. již 17. rokem. Jedná se o minerální kámen v kategorii Solid Surface. Tento materiál uchvátí skvělým nadčasovým designem, jednoduchou údržbou díky bezespojovým přechodům a integrovaným dřezem do pracovní plochy.

Keramická deska Neolith

Keramické desky Neolith používáme nejčastěji na kuchyňské pracovní desky, ostrůvky, ale i kuchyňská dvířka či obklady. Deska je vyráběna španělskou firmou TheSize ve formátu 3600x1200 mm nebo 3200 x 1500 mm.

Přírodní kámen (Žula)

Kuchyňské pracovní desky z přírodní žuly jsou krásné, velmi pevné a tvrdé, takže perfektně odolávají běžnému provozu. Vyznačují se navíc velmi snadnou údržbou – stačí je omýt teplou vodou nebo saponátem. Tyto desky nabízíme v rozměrech: hloubka 50 – 600 mm, délka 150 – 3000 mm.

Masivní dřevo

Dřevěné kuchyňské pracovní desky značky DESK form. Je na ně použit přírodní materiál z lamel šíře 40 mm, lepený vodovzdorným lepidlem na přírodní bázi. Dodáváme je broušené a oboustranně ošetřené olejem proti vlhkosti, v rozměrech: hloubka 50 – 1225 mm, délka 150 – 4000 mm.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme