Matrace Curem C 3500

Matrace Curem C 3500

Pohodlná paměťová matrace Curem s pevnější podporou a volitelnou výškou 22/25 cm.

 

Cena od: 14 990 Kč

 

Podrobnější informace o rozměrech a cenách matrací Curem:

Více informací

Při srovnání s dalším matracemi Curem je pocitově o něco tužší než model C 4500 a naopak o něco měkčí než C 3000 HY.

 

Pečlivě zvolené nejkvalitnější materiály, jejich speciální pořadí a poměr zajistí výjimečný pocit beztíže, kdy matrace nevyvíjí na tělo žádný tlak. Nejvyšší funkčnost a komfort doladí pratelný potah s obsahem přírodních vláken.

Vrchní vrstvu matrace představuje antibakteriální paměťová pěna CuremfoamTM Super Volume VISCO 85 kg/m3 velmi vysokého objemu. Tato unikátní pěna odlehčuje a zároveň podpírá, dopřeje Vám maximální pohodlí a ortopedické vlastnosti. Pouze tato pěna dokáže navodit doslova pocit beztíže. Díky tomu, že na tělo nevytváří téměř žádný tlak, uleví svalům a kloubům, nedochází k „přeležení“ a účinně bojuje proti proleženinám u dlouhodobě ležících osob.

Prostřední vrstva super jemné paměťové pěny CuremfoamTM Medium VISCO 50 kg/m3 skvěle dokresluje celkový pocit maximálního pohodlí.

Základnou je profilované 7- zónové ortopedické jádro. Jeho hlavním úkolem je matraci dodat vzdušnost, odrazovou pružnost a v neposlední řadě také přirozenou tuhost, kterou chytře optimalizuje profilace Curem-Core podle zatížení.

Parametry

  • Složení matrace: Super Volume VISCO 85 kg/m3, Medium VISCO 50 kg/m3, Base Master CUREMFOAM TM
  • Tuhost matrace: optimální - paměťové pěny CuremfoamTM s inteligentní technologií IQcomfort optimalizují tuhost dle Vaší hmotnosti.
  • Atypický rozměr: ano
  • Potah: snímatelný
  • Složení potahu: Lyocell / Polyester / Elastan
  • Pratelnost potahu: na 60 °C a na 40 °C (spodní strana)
  • Výška matrace: 22/25 cm
  • Max. nosnost: 130 kg
  • Doporučené uložení: lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Potah

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních.

 

Alergici uvítají mimo snadné údržby také úpravu vláken technologií Saniguard, která potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších nežádoucích alergenů.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme