Matrace Curem C 4500

Matrace Curem C 4500

Nejoblíbenější matrace Curem se vám poddá, bude vás rozmazlovat a dopřeje vám tělesný i duševní odpočinek. Máte možnost výběru z výšek 22, 25 nebo 28 cm.

 

Cena od: 16 490 Kč

 

Podrobnější informace o rozměrech a cenách matrací Curem:

Více informací

Matrace C 4500 je z řady matrací Curem pocitově nejměkčí.

 

Osvědčená skladba tří vrstev pěn CuremfoamTM nejvyšší kvality. O váš klidný a hluboký spánek se postarají dvě paměťové pěny a jedna pružná pěna. Nejvyšší funkčnost a komfort doladí pratelný potah s obsahem přírodních vláken.

Vrchní ložná vrstva je super jemná paměťová pěna CuremfoamTM SOFT VISCO 50 kg/m3 dodávající maximální poddajnost a pohodlí. Zajistí maximální uvolnění znavených svalů a stresem zatížené mysli.

Střední antibakteriální vrstva paměťové pěny CuremfoamTM Super Volume VISCO 85 kg/m3. Velmi vysokého objemu dopřává zároveň odlehčení i podporu celého těla.

Parametry

  • Složení matrace: Soft VISCO 50 kg/m3, Super Volume VISCO 85 kg/m3, Base Master CUREMFOAM TM
  • Tuhost matrace: optimální - paměťové pěny CuremfoamTM s inteligentní technologií IQcomfort optimalizují tuhost dle Vaší hmotnosti.
  • Atypický rozměr: ano
  • Potah: snímatelný
  • Složení potahu: Lyocell / Polyester / Elastan
  • Pratelnost potahu: na 60 °C a na 40 °C (spodní strana)
  • Výška matrace: 22/25/28 cm
  • Max. nosnost: 130 kg
  • Doporučené uložení: lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Potah

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních.

 

Alergici uvítají mimo snadné údržby také úpravu vláken technologií Saniguard, která potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších nežádoucích alergenů.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme