Matrace Curem C 7000 XD

Matrace Curem C 7000 XD

Najděte si cestu k dokonalé regeneraci společně s matrací Curem.

 

Cena od: 17 590 Kč

 

Podrobnější informace o rozměrech a cenách matrací Curem:

Více informací

Model C 7000 XD je jako jediný z celé řady tvořen čtyřmi vrstvami, které vám během spánku zajistí absolutní pohodlí a uvolnění.

 

Celé jádro je v tomto případě složené ze speciálně zvolené kombinace čtyř vrstev prémiových pěn, které jako celek starostlivě zajistí maximum pro váš odpočinek. Nejvyšší funkčnost a komfort doladí pratelný potah s obsahem přírodních vláken.

Ložnou plochu tvoří super odolná a super prodyšná hybridní pěna XDURA, která ve světě spaní těžko hledá konkurenci. V pružnosti, termoregulaci, vzdušnosti a mechanické výdrži překonává všechny dosud používané pěny (vykazuje násobně vyšší životnost a prodyšnost než studené pěny). Představuje nejvhodnější řešení pro ty, kdo se více potí, a přitom hledají pružné pohodlí a komfort paměťových pěn.

Další vrstva dokresluje celkové pohodlí a uvolňuje napětí svalů. Jedná se o vysoce jemnou paměťovou pěnu CuremfoamTM Super Soft Visco 50 kg/m3.

Předposlední vrstvou je antibakteriální paměťová pěna velmi vysokého objemu CuremfoamTM Super Volume Visco 85 kg/m3, která podporuje celkový pocit odlehčení, ale zároveň tělo přirozeně podpírá.

Základnou je profilované 7-zónové ortopedické jádro. Jeho hlavním úkolem je matraci dodat vzdušnost, odrazovou pružnost a v neposlední řadě také přirozenou tuhost, kterou chytře optimalizuje profilace Curem-Core podle zatížení.

Parametry

  • Složení matrace: Contour XDURA® XD 58 kg/m3, Super Soft VISCO 50 kg/m3, Super Volume VISCO 85 kg/m3, Base Master CUREMFOAM TM
  • Tuhost matrace: optimální - paměťové pěny CuremfoamTM s inteligentní technologií IQcomfort optimalizují tuhost dle Vaší hmotnosti.
  • Atypický rozměr: ano
  • Potah: snímatelný
  • Složení potahu: Lyocell / Polyester / Elastan
  • Pratelnost potahu: na 60 °C a na 40 °C (spodní strana)
  • Výška matrace: 25/28 cm
  • Max. nosnost: 150 kg
  • Doporučené uložení: lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Potah

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních.

 

Alergici uvítají mimo snadné údržby také úpravu vláken technologií Saniguard, která potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších nežádoucích alergenů.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme