Matrace Spirit Superior Cloud

Matrace Spirit Superior Cloud

Jemnost, poddajnost, dokonalé kopírování těla, termoregulace, vynikající antibakteriální vlastnosti.

 

Cena od: 16 990 Kč

 

Podrobnějí informace o cenách matrací najdete zde:

Více informací

Prvotřídní ortopedická matrace nižší střední tuhosti se střední odrazovou pružností dokonale eliminuje tlak těla na lůžko, skvěle kopíruje křivky a disponuje vynikajícími termoregulačními a antibakteriálními vlastnostmi. Oproti matraci s paměťovou pěnou je vhodnější volbou pro ty, kteří se více potí.

Sametová latex-gelová pěna GelTouch omezuje tlak na celé tělo a zajišťuje výbornou termoregulaci. Vysoce pružná, jemná a vzdušná vrstva perforovaného latexu je dalším termoregulačním stupněm matrace. Podporou jemných vrchních vrstev je opět důmyslně propracovaná sendvičová základna složená z hybridní pěny (Hybrid HY) střední tuhosti, celoplošného anatomického systému SpineProtector pro podporu a ochranu páteře a dvěma vrstvami studených pěn. Spodní vrstva je navíc opatřena odlehčujícími segmenty v ramenních zónách lůžka.

 • GelTouch pěna 45 kg/m3 (3 cm) - druh hybridní pěny, která výhodně spojuje dokonalou distribuci tlaku gelu s hebkostí a odolností latexu a prodyšností studené pěny. Vynikající termoregulace.
 • LATEX 65 kg/m3 (5 cm) velmi odolný houževnatý materiál s přirozenou odrazovou pružností a tvarovou stálostí.
 • Hybridní pěna 50 kg/m3 (6,5 cm) spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).
 • Studená pěna HR střední tuhosti 40 kg/m3 (6/11 cm dle celkové výšky matrace) - celoplošný anatomický systém SpineProtector pro ochranu páteře.
 • Studená pěna HR vyšší střední tuhosti 45 kg/m3 (8 cm) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.
 • Ramenní moduly pro optimální polohu páteře a uvolnění ramen zejména při spánku na boku.

Parametry

 • Složení matrace: GelTouch pěna, latex, HR studené pěny, hybridní pěna
 • Počet zón: 7 zón
 • Tuhost matrace: 3-4-5 z 10
 • Potah: dělitelný na dvě samostatné části
 • Pratelnost potahu: možnost praní až na 60 °C
 • Výška matrace: 25 cm nebo 30 cm
 • Max. nosnost: 150 kg
 

Potah

Potahy GEKON & VOGUE

Dvoudílný potah Gekon/Vogue ve spojení s matracemi vrcholné modelové řady Spirit Superior Vám přinese tolik potřebný pocit komfortu a pohody, jež je nedílnou součástí kvalitního spánku.

GEKON (60 °C)

Potah GEKON (60 °C) - Prvotřídní potah Gekon si oblíbíte nejen proto, že je hebký, nadýchaný a velice příjemný na dotek, ale hlavně vysoce funkční. Název byl záměrně inspirovaný přírodou. Gekon může být mnohdy nenápadný, avšak svými znaky a rysy jedinečný.
Složení: 63 % polyester, 36 % tencel, 1 % elastan.


Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

VOGUE (60 °C)

Potah VOGUE (60 °C) - Vogue je atraktivní, funkční, pratelný a velice příjemný na dotek. Oproti jiným látkám, často používaným k výrobě potahů, disponuje velmi vysokou gramáží látky (568 g/m2) a ve spojení s jejím složením tak nabízí skvělé vlastnosti, které zaručují velkou odolnost i dostatečnou hygienu.
Složení: 70 % polyester, 30 % viscose.


Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Potah je opatřen zipem a jeho praktické dvoudílné provedení Vám umožní jednoduchou manipulaci a praní pro snadnou údržbu Vašeho lůžka. Termoregulační 3D ventilace podporuje nezbytnou vzdušnost lůžka, odvod vlhkosti a celkově zdravé a příjemné spánkové klima.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme