Matrace Spirit Superior Comodore

Matrace Spirit Superior Comodore

Více než 1 600 bodů pro Vaše záda s dvojitou podporou. Vysoce vzdušná pružinová matrace s vysokou odrazovou pružností.

 

Cena od: 16 990 Kč

 

Podrobnějí informace o cenách matrací najdete zde:

Více informací

Spojení špičkových materiálů je zárukou špičkového komfortu. Vysoce vzdušná pružinová matrace střední až vyšší tuhosti s vysokou odrazovou pružností je vyrobená s cílem poskytnout každému bodu na Vašem těle současně úlevu i podporu.

Ložnou plochu představuje jemná perforovaná vrstva latexu, která se perfektně tvaruje podle křivek těla, a přitom omezuje pocení. Podporou dokonalého pohodlí, připomínajícího beztížný stav, je vrstva paměťové pěny střední tuhosti. Další vrstva vysoko-objemové studené pěny má na starost nejen chránit samotné pružinové jádro, ale také dodat matraci na pevnosti a pružnosti. Pružinové jádro, tedy více než 1 680 taštičkových pružin (platí pro rozměr 90x200), je v tomto případě synonymem maximálního komfortu s nevídanou odezvou na tlak a mimořádnou vzdušností. Ortopedický efekt je ještě zvýšen důmyslným rozdělením pružin do 7 anatomických zón. Spodní vrstva studené pěny chrání pružiny uvnitř jádra.

 • LATEX 65 kg/m3 (5 cm) velmi odolný houževnatý materiál s přirozenou odrazovou pružností a tvarovou stálostí.
 • VISCO 55kg/m3 (2 cm) pěna střední tuhosti pro sekundární doladění polohy páteře.
 • Studená pěna HR 45kg/m3 (3 cm) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.
 • Filc 600 g/m2 - roznášecí a izolační vrstva
 • Super-Multi-Pocket AirForce (18 cm) jádro z taškových pružin s dokonalou reakcí zaručuje dokonalou kopírovatelnost a podporu páteře. Bezkonkurenční vzdušnost díky příčným kanálkům.
 • Vysoká dynamická odezva - každá pružinka odvádí na 100 % svoji práci přesně tam, kde Vaše tělo potřebuje.
 • Studená pěna HR vyšší střední tuhosti (3 cm) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.
 • Dynamic response - systém kombinace dlouhých a krátkých pružin zajistí dokonalé odvětrání jádra (princip vzdušné pumpy) a automatické vyrovnání tuhosti a podpory při přetížení.

Parametry

 • Složení matrace: visko pěna, latex, HR studené pěny
 • Počet zón: 7 zón
 • Tuhost matrace: 5-6-7-8 z 10
 • Potah: dělitelný na dvě samostatné části
 • Pratelnost potahu: možnost praní až na 60 °C
 • Výška matrace: 30 cm
 • Max. nosnost: 150 kg
 

Potah

Potahy GEKON & VOGUE

Dvoudílný potah Gekon/Vogue ve spojení s matracemi vrcholné modelové řady Spirit Superior Vám přinese tolik potřebný pocit komfortu a pohody, jež je nedílnou součástí kvalitního spánku.

GEKON (60 °C)

Potah GEKON (60 °C) - Prvotřídní potah Gekon si oblíbíte nejen proto, že je hebký, nadýchaný a velice příjemný na dotek, ale hlavně vysoce funkční. Název byl záměrně inspirovaný přírodou. Gekon může být mnohdy nenápadný, avšak svými znaky a rysy jedinečný.
Složení: 63 % polyester, 36 % tencel, 1 % elastan.


Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

VOGUE (60 °C)

Potah VOGUE (60 °C) - Vogue je atraktivní, funkční, pratelný a velice příjemný na dotek. Oproti jiným látkám, často používaným k výrobě potahů, disponuje velmi vysokou gramáží látky (568 g/m2) a ve spojení s jejím složením tak nabízí skvělé vlastnosti, které zaručují velkou odolnost i dostatečnou hygienu.
Složení: 70 % polyester, 30 % viscose.


Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Potah je opatřen zipem a jeho praktické dvoudílné provedení Vám umožní jednoduchou manipulaci a praní pro snadnou údržbu Vašeho lůžka. Termoregulační 3D ventilace podporuje nezbytnou vzdušnost lůžka, odvod vlhkosti a celkově zdravé a příjemné spánkové klima.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme