Matrace Spirit Superior Triumph

Matrace Spirit Superior Triumph

Pevnější pohodlí bez paměťové pěny. Nezničitelná pružnost, poddajnost, extra vzdušnost a termoregulace. Odlehčení celého těla. Vynikající eliminace tlaku.

 

Cena od: 14 950 Kč

 

Podrobnějí informace o cenách matrací najdete zde:

Více informací

Matrace střední tuhosti s výjimečnou odrazovou pružností je opatřena vrstvou exkluzivní pěny XDura, která zaručuje nezničitelnou pružnost, poddajnost a extra termoregulaci. Unikátní pěna s otevřenou strukturou zajistí nadstandardní průtok vzduchu.

Dokonale promyšlená třístupňová konstrukce se skládá z vybraných nejmodernějších pěn velmi vysoké objemové hmotnosti s nejvyšší možnou propustností vlhkosti. Vrchní vrstvou je dokonale kopírující, prodyšná, prakticky nezničitelná a vysoce termoregulační pěna XDura. Následuje super-elastická hybridní pěna střední tuhosti, která vyrovnává tlak po celé ložné ploše. Její součástí je anatomický systém SpineProtector, který se stará o Váš pohodový spánek pomocí speciálního tvaru a umístění pěnových segmentů pro ramenní a pánevní zóny, kde citlivě upravuje tuhost. Důmyslnou základnu ze studené pěny zdokonalují funkční ramenní kolébky.

 • XDura 60 kg/m3 (7 cm) vysokoobjemová dokonale kopírující a prodyšná, prakticky nezničitelná pěna s termoregulační funkcí.
 • Hybridní pěna 50 kg/m3 (9/12/16 cm dle celkové výšky matrace) spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).
 • Anatomický systém Spine Protector je uložen v hybridní vrstvě (dokonalá podpora těla ve všech polohách).
 • Studená pěna HR (8/9/8 cm dle celkové výšky matrace) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.
 • Ramenní moduly pro optimální polohu páteře a uvolnění ramen zejména při spánku na boku.

Parametry

 • Složení matrace: XDura pěna, HR studená pěna, hybridní pěna
 • Počet zón: 7 zón
 • Tuhost matrace: 5-6-7-8 z 10
 • Vhodné pro alegriky: ano
 • Potah: dělitelný na dvě samostatné části
 • Pratelnost potahu: možnost praní až na 60 °C
 • Výška matrace: 22 cm, 25 cm nebo 30 cm
 • Max. nosnost: 150 kg
 

Potah

Potahy GEKON & VOGUE

Dvoudílný potah Gekon/Vogue ve spojení s matracemi vrcholné modelové řady Spirit Superior Vám přinese tolik potřebný pocit komfortu a pohody, jež je nedílnou součástí kvalitního spánku.

GEKON (60 °C)

Potah GEKON (60 °C) - Prvotřídní potah Gekon si oblíbíte nejen proto, že je hebký, nadýchaný a velice příjemný na dotek, ale hlavně vysoce funkční. Název byl záměrně inspirovaný přírodou. Gekon může být mnohdy nenápadný, avšak svými znaky a rysy jedinečný.
Složení: 63 % polyester, 36 % tencel, 1 % elastan.


Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

VOGUE (60 °C)

Potah VOGUE (60 °C) - Vogue je atraktivní, funkční, pratelný a velice příjemný na dotek. Oproti jiným látkám, často používaným k výrobě potahů, disponuje velmi vysokou gramáží látky (568 g/m2) a ve spojení s jejím složením tak nabízí skvělé vlastnosti, které zaručují velkou odolnost i dostatečnou hygienu.
Složení: 70 % polyester, 30 % viscose.


Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Potah je opatřen zipem a jeho praktické dvoudílné provedení Vám umožní jednoduchou manipulaci a praní pro snadnou údržbu Vašeho lůžka. Termoregulační 3D ventilace podporuje nezbytnou vzdušnost lůžka, odvod vlhkosti a celkově zdravé a příjemné spánkové klima.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme