Interiér garsoniéry v dřevodekoru akát

Realizace interiéru garsonky v provedení lamino akát. Hlavní místnost se skládá z kuchyňské linky s jídelním koutem, vysoké skříně se spotřebiči, na kterou navazuje obývací stěna a rozkládací postel. Součástí bytu je také malá chodba a koupelna.

Rovná kuchyně s oddělenou vysokou skříní

Menší kuchyňská linka s LED osvětlením nabízí dostatečné místo na pracovní ploše i pro spotřebiče. Je zde umístěn granitový dřez, indukční varná deska se dvěma plotýnkami, výsuvný odsavač par a z prostorových důvodů pračka. Vysoká skříň obsahuje místo pro vestavnou troubu s mikrovlnkou a vestavnou lednici s mrazákem nahoře.

 

Pracovní i zádová deska jsou v dekoru Keramika Rez.

Obývací stěna

Obývací stěna je zhotovena v kombinaci lamina akát a champagne lesk. Obsahuje taktéž posuvné dvířka z mléčného skla a otevřené niky pro vystavení dekorativních předmětů.

Rozkládací jednolůžko a jídelní stůl se čtyřmi židlemi

Obývací část je doplněna rozkládací postelí FLEXI s úložným prostorem, která je multifunkčním řešení do menších interiérů - lze totiž v případě potřeby rozložit na prostornou manželskou postel.

 

Jídelní stůl s hliníkovou podnoží má horní deskou ve stejném dekoru jako zbytek interiéru a je doplněn čtyřmi masivními židlemi Siena od firmy Stima. 

Koupelna

V rámci zakázky byl také vytvořen celkový návrh a následná realizace interiéru koupelny. Součástí bylo mimo jiné položení dlažby, obložení stěn, montáž koupelnového nábytku a instalace sanitární keramiky nebo sprchového koutu.

Prohlídka vizualizace - kuchyně

Návrhy interiéru tvoříme v profesionálním grafickém programu KitchenDraw dle přání zákazníka. 

Prohlídka vizualizace - obývací prostor

Prohlídka vizualizace - předsíň

Prohlídka vizualizace - koupelna

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme