Bílá rohová kuchyně s horními skříňkami dub amber

Realizace rohové kuchyňské linky v provedení akryl bílá lesk na spodních i vysokých skříních a lamino dub amber na horních skříňkách s podélně umístěnými úchytkami.

Rohová kuchyně

Kuchyňské linky do rohu místnosti jsou praktické a nabízí dostatečné místo na pracovní ploše i pro spotřebiče. Vysoké skříně dovolují umístění jak vestavné lednice s mrazákem, tak i pečicí a mikrovlnné trouby ve výšce, čímž je zajištěn pohodlný přístup při vaření.

Pracovní deska s LED osvětlením

Pracovní i zádová deska v tmavším dekoru Granit Magma Červený Vám na první pohled padne do oka. Je doplněna zabudovaným LED osvětlením. Kvalitní a dostatečné osvětlení kuchyňské linky je nutností pro vhodné osvětlení pracovní plochy při přípravě pokrmů. Navíc se velmi jednoduše zapíná díky zabudovanému senzoru pohybu.

Jídelní stůl s židlemi

Součástí navrhu byl také jídelní stůl 120x80 cm s hliníkovou podnoží a horní deskou z lamina v dekoru dub amber. Stůl doplňují čtyři masivními bukové v bílé barvě s čalouněným sedákem židle od firmy Bradop.

Skříňka pod televizi a konferenční stolek

Součástí návrhu byla i skříňka pod TV se dvěma nástěnnými policemi a konferenční stolek s hliníkovou podnoží ve stejném provedení tak, aby celý interiér byl sladěn a působil celistně.

Prohlídka vizualizace

Návrhy interiéru tvoříme v profesionálním grafickém programu KitchenDraw dle přání zákazníka.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme