Ložnice s vysokými skříněmi lak bílý lesk / dýha americký dub hnědý

Realizace ložnice s čalouněnou manželskou postelí, vysokými skříněmi v provedení lak bílý lesk a dýha dub americký hnědý s technologií Tip-on. 

Manželská postel

Hlavním prvkem ložnice je čalouněné dvojlůžko Brusel od firmy UNAR s kvalitním roštěm a matracemi. K posteli patří také taburet s úložným prostorem. Noční stolky po bocích postele jsou součástí vysokých skříní a zajišťují tak ucelený vzhled interiéru. 

Vysoké skříně

Vysoké skříně vytváří v ložnici dostatečné místo hlavně pro ukládání oblečení. Jsou tvořeny předeším uzavřenými dvířky, ale nachází se zde i dva otevřené osvětlené moduly se sklenenými policemi.

LED osvětlení skříní

Do otevřených skříní se skleněnými policemi a výklenků u krku bylo zabudováno bodové LED osvětlení, které dodává interiéru ložnice na intimitě. Další osvětlení se nachází nad manželskou postelí i nad nočními stolky v podobě LED lišty se senzorem, která při čtení vytváří dostatečné množství světla. 

Skříňka pod krb

Součástí návrhu byla i závěsná skříňka pod krb, která zároveň slouží jako skříňka pod televizi a vytváří další úložný prostor pro menší věci. 

Prohlídka vizualizace

Návrhy interiéru tvoříme v profesionálním grafickém programu KitchenDraw dle přání zákazníka.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme