Nové kuchyně TREND

Nejlepší kvalita i cena to jsou nové modely kuchyní Hanák TREND

 
06. 10. 2015
 
Kuchyně Hanák TREND jsou v současné době na českém trhu nejkvalitnější jednostranně lakované kuchyně a zároveň za nejlepší cenu.
 

Kuchyně ELITE, svěží kombinace dvou barev laků a lamina

 
Tuto krásnou a netradiční kuchyni tvoří ne dva, ale dokonce tři různé dezény! Dva odstíny laku, tmavší mocca a světlejší champagne, a k nim dekor dřeva v provedení ořech corte. Tato sestava přestavuje originální a atraktivní řešení kuchyně.

 

Moderní bílá kuchyně STYLE, bílý lak a lamino chamonix

 
Tato sestava je krásnou ukázkou, jak lze spojit kuchyni, jídelnu a obývací pokoj do do elegantního celku. Jednoduchá a okulibá sestava se hodí nejen do prostorných místností, ale i do malého prostoru, který bílá krásně rozsvítí a odstín lamina chamonix dále rozvine jemnost barev na nábytku.

Kuchyně COUNTRY s dominantním dubem zlatým

 
Zbrusu nový odvážný styl tím je kuchyně COUNTRY! Tato kuchyň bude ideální do venkovsky zařízených interiérů v „country“ bohémském stylu. Jemný rámeček dvířek, výrazná struktura dubu zlatého a i stylové posezení odpovídající stylu kuchyně, navozují příjemnou venkovskou atmosféru.

Kuchyně ELITE, lamino oregonská borovice a champagne 

 
Liniově čistá kuchyně ELITE kombinuje kontrastní tmavou borovicí a světlým odstínem champagne. Design kuchyně je osvěžen vsazenou vystouplou skříňkou v linii horních skříněk a protilehlou policovou stěnou.

Kuchyně PRIME v odstínech borovice piemont a antracit 

 
Kuchyně PRIME patří k liniově čistým a dává prostor vyniknout tmavému zemitému odstínu antracitové barvy. Tento odstín se v této sestavě se skvěle propojil se světlým laminem borovice piemont. Jednoduché, přitom tak efektní!

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme