Nové skříně a šatny HANÁK


Skvělá nová kolekce skříní a šaten HANÁK! Nové atraktivní a propracované modely 2016 v exkluzivně široké nabídce.

 
15. 04. 2016
 
Máme pro Vás přichystánu nebývale širokou, atraktivní a hlavně bezkonkurenční nabídku skříní a šaten HANÁK. Na trhu nenajdete tak originální a kvalitní skříně jako jsou ty od HANÁKA! Nahlédněte a přesvědčte se. Celou řada nových modelů a inovací, které vytváří z jindy čistě obyčejné věci, jakou skříň či šatna mohou být, naprosto atraktivní a designovou součást vašeho interiéru! Samozřejmostí je dokonalé vizuální a kvalitativní sladění s ostatním nábytkem HANÁK.
 
 

Model STYLE, dokonalá skříň s nikou i posezením

Model STYLE s otevíravými dveřmi lze vytvořit jak v klasické uzavřené sestavě, tak v sestavě obohacené o vsazenou niku či dokonce pohodlné místo k sezení. Je ukázkou rohového řešení skříní. Díky odlišně zvolenému materiálu vyniknou detaily jako je nika a místo k posezení.

Model RIM, inovace ve výrazné úchytce

Model RIM to je vysoce elegantní skříň HANÁK s posuvnými dveřmi s inovativní hranovou úchytkou v plné délce křídla. U tohoto modelu skříní je veškerá konstrukce skryta za dveřmi. Žádné viditelné pojezdy či další prvky. Díky tomu není vzhled dveří rušen a vynikne samotný materiál laku či dřevodekoru.

Modely NICE / SKY, klasická dýha i moderní sklo v jednom prostoru

 
Model NICE/SKY je ukázkou kombinace i zdánlivě nekombinovatelného. Originální propojení dýhované šatní skříně HANÁK s jemným klasickým rámečkem (korespondujícím se stejnojmenným modelem kuchyně HANÁK) a ultra moderní prosklené vitrínové skříně s vnitřním osvětlením. Co dodat? Extravagance a klasika v silném propojení!
 

Model HARMONY, variabilní úložný systém vhodný i pro studentské a dětské pokoje

 
Model HARMONY je víceúčelový. Tento model nabízí nejen sestavu klasických otevíravých skříní, ale i řadu možností ve spojení hlubokých skříní s policemi do sestav, které se skvěle uplatní jak v dětských a studentských pokojích tak v pracovnách či obývacích pokojích. Vše na míru podle Vašich představ.

Modely RIM / HARMONY, ideální kombinace pro vstupní prostory

Udělejte dojem už na vstupu! Perfektním sladěním menších skříněk a polic s velkou vestavnou skříní HANÁK v chodbě či hale vašeho domu, bytu. Přestavujeme Vám variantu modelu RIM/HARMONY se zrcadlem a s efektním orámováním zabudované skříně.

 

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme