Postel Box Classic

Box Classic, čelo: WELLS, látka: Furia 410 + Soft 20, nožičky: Kubik Wenge

Cena od: 34 020 Kč

Jednolůžko

Rozměr: 90x200 cm (látky basic)

Cena od: 34 350 Kč

Dvojlůžko

Rozměr: 180x200 cm (látky basic)

Cena od: 45 190 Kč

 

 

Podrobnější informace o rozměrech, variantách a cenách postelí Box Classic:

Postel Box Classic

Čalouněná postel Box Classic

Vysoká postel s úložnými prostory, vestavěnými taštičkovými matracemi a vrchním topperem. Vychází z konstrukce kontinentální postele, to znamená, že je složena z více funkčních spánkových vrstev a nemusíte již dokupovat žádné matrace ani rošty. 

 

Box s hlavní matrací. Dokonalé pohodlí, podporu těla a kopírování jeho křivek zajišťují vestavěné výklopné matrace s taštičkovými pružinami. Postel má zhruba 800 samostatně reagujících pružin, uspořádaných do 7 zón dle tuhosti. Lehací plochy jsou opatřeny vrstvami studené pěny, která ještě zvyšuje vzdušnost. Úložné prostory jsou snadno přístupné díky vyklápěcím mechanismům s plynokapalinovými vzpěrami. Úložné prostory jsou odvětrané. Díky vysokým nožičkám (box „neleží“ na podlaze) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí. Nebudete tak vystaveni průvanu ani prachu. Vrchní matrace (topper) dle výběru je detailním doladěním celého spánkového systému kontinentální postele. Je opatřena dvojdílným pratelným potahem (60 °C).

 

Základní informace:

  • nosnost: dle roštů/matrací, doporučená nosnost postele max. 320 kg / celá postel, resp. max. 160 kg / osoba (polovina lůžka)
  • výška: 55 cm (nožičky 10 cm), resp. 60 cm (v případě použití nožiček 15 cm) - výška je udávána včetně vrchní matrace (topperu)
  • možnost použití rozdílné čalounické látky na spodní části postele

Čalouněné čelo, potahovou látku a nožičky si vyberete dle svého vkusu či designu Vaší ložnice.

Čalouněná čela

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme