Postel Box Variant

Box Variant, čelo: WATFORD, látka: Platinum 42, nožičky: Chrom

Cena od: 21 980 Kč

Jednolůžko

Rozměr: 90x200 cm (látky basic)

Cena od: 22 310 Kč

Dvojlůžko

Rozměr: 180x200 cm (látky basic)

Cena od: 27 680 Kč

 

 

Podrobnější informace o rozměrech, variantách a cenách postelí Box Variant:

Čalouněná postel Box Variant

Čalouněná pevná základna typu „box“ s odvětranými úložnými prostory, kterou můžete doplnit roštem a matrací zcela dle Vašeho výběru. Výška matrací potom určí finální výšku ložné plochy.

 

Úložné prostory jsou snadno přístupné díky vyklápěcím mechanismům s plynokapalinovými vzpěrami. Úložné prostory jsou odvětrané. Díky vysokým nožičkám (postel „neleží“ na zemi) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí. Nebudete tak vystaveni průvanu ani prachu. Postel je určena pro použití s lamelovými rošty (vč. polohovacích a motorových), případně laťovými rošty v rámu. Pro přístup do úložných prostor lze použít rošty s bočním i čelním výklopem. Postel je vhodná pro použití s libovolnými matracemi v odpovídajícím rozměru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele.

 

Základní informace:

  • nosnost: dle roštů/matrací, doporučená nosnost postele max. 320 kg / celá postel, resp. max. 160 kg /osoba (polovina lůžka)
  • výška: při použití s matrací 20 cm, docílíte u postele s nožičkami 15 cm celkové výšky cca 61 cm, bude si skvěle rozumět i s matracemi do výšky 30 cm
  • k této posteli si můžete zvolit jakýkoli rošt z naší nabídky. Od pevného, výklopného, až po komfortní motorově polohovatelný lamelový rošt

Čalouněné čelo, potahovou látku a nožičky si vyberete dle svého vkusu či designu Vaší ložnice.

Čalouněná čela

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme