Kontinentální postele Spirit

Přijďte si k nám vyzkoušet a vybrat postel o které sníte. Nabízíme luxusní kontinentální postele Spirit Continental, jenž Vás okouzlí nejen svým provedením a pohodlím. Postele Spirit jsou výtvarnými díly, na kterých se podepsal um českých i slovenských řemeslníků.

Mayor

Opravdová kontinentální postel. Pohodlí, ortopedické vlastnosti a skvělý vzhled Vás Vezme do „velkého světa snů“. 2054 pružin, uspořádaných do vrstev a zón, je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost. Základna se 2 vrstvami pružení. Mini-Bonell - nízká pružinová vrstva uvnitř stabilního dřevěného rámu nese taškové pružiny Pocket. Matrace má jádro z taškových pružin „Pocket“ a můžete ji objednat v jedné ze 3 tuhostí. Volitelné čelo, barva čalounické látky, nožičky a topper.

Senator

Propracovaný zónový systém samostatně reagujících pružin v každé vrstvě pro precizní ortopedické vlastnosti. Impozantní design. Bude Vás hýčkat. Nechte se. 2865 pružin ve 3 vrstách a 7 zónách je zárukou dokonalé podpory těla a nevídaného pohodlí. Všechny vrstvy Vás jemně obejmou s jistotou, pevností a dokonalou podporou těla. Matrace využívá technologii taškových pružin Multi-Pocket (velké množství reagujících bodů pro vyšší komfort). Na výběr 3 tuhosti. Libovolná kombinace čela, barvy čalounické látky, nožiček a topperu.

President

Zažít spánek na posteli President znamená spokojit se s tím nejlepším. Použili jsme nejmodernější technologie a poznatky o zdravém spaní a vyrobili jsme postel, po které jsme sami toužili. 5011 ks pružin ve 3 vrstvách a 7 zónách se zdvojenými pružinami systému AirForce dává posteli „cit pro tělo“. Když ulehnete, stará se o Vás více než 5 tisíc mechanicky a hygienicky téměř nezničitelných částí, které cítí i sebemenší záchvěv Vašeho těla. Na Vás je zvolit čelo, barvu čalounické látky, nožičky a topper.

Konstrukce postele

Základna - spodní díl postele má vždy 2 vrstvy pružení (zdvojené matracové jádro), které zajišťují spolu s dřevěným rámem stabilitu. Matrace - hlavní matrace tvoří střední díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Topper - vrchní matrace, která má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla).

Čela

Čelo zásadním způsobem ovlivní vzhled postele. Nabízí rám z masivního dřeva, dokonalé zpracování a vzhled. Má stavitelné nožičky pro jemné doladění výšky (dle výšky nožiček u postele). Připravili jsme pro Vás 3 varianty s volitelnou čalounickou látkou a výškou; 120 / 130 / 140 / 150 / 160 cm.

Nožičky

Nožičky z hutního skla - ručně vyráběné nožičky vysoké umělecké i užitné hodnoty vznikají ve sklářském studiu v Jizerských horách. Kované nožičky - v žáru výhně se mění chladný kov v živoucí prvek. Dřevěné nožičky - pro milovníky dubové nebo bukové klasiky.

Potahové látky

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Spirit, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě. Vybírat můžete z 15 jedinečných potahových látek, u kterých je kladen důraze na praktičnost v podobě snadné údržby.

Topper

Topper je vrchní díl kontinentální postele, který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva hraje významnou roli při výběru Vaší nové kontinentální postele.

Postel Mayor

Lůžko 180x200 cm od: 119 900 Kč

Ceny další rozměrů na prodejně.

Postel Senator

Lůžko 180x200 cm od: 159 900 Kč

Ceny další rozměrů na prodejně.

Postel President

Lůžko 180x200 cm od: 199 900 Kč

Ceny další rozměrů na prodejně.

Postel Senator Adaptix

Lůžko 180x200 cm od: 359 900 Kč

Ceny další rozměrů na prodejně.

Postel President Adaptix

Lůžko 180x200 cm od: 399 900 Kč

Ceny další rozměrů na prodejně.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme