Vestavné skříně

Máte-li zájem nechat si zhotovit kvalitní vestavnou skříň na míru jste na správném místě. V našem interiérovém studiu Vám poradíme se vzhledem a uspořádáním vestavěné skříně, vybereme s Vámi vhodný materiál i doplňky, zejména pak vnitřní vybavení skříně.

 

Vestavné skříně na míru z našeho studia se stanou funkčním prvkem Vašeho bytu či domu, maximálně využijí daný prostor, vytvoří spoustu úložného prostoru, který zůstane přehledný a snadno dosažitelný, a současně svým designem příjemně doplní váš stávající interiér.

Vnitřní vybavení skříní může být například v podobě:

  • police pevné
  • police výsuvné
  • šatní tyče pevné
  • šatní tyče sklopné
  • zásuvky
  • drátěné police
  • výsuvy na kalhoty
  • držáky kravat

Dodáváme vestavné skříně jako plnohodnotný kus nábytku, tzn. mají své boky, dna, stropy, tudíž police mohou být volně stavitelné, napevno jsou police pouze u kterých je to nutné z hlediska konstrukčního. Vybírat můžete z nepřeberného množství různých barev a dekorů. Dveře vestavných skříní mohou být klasické otevíravé nebo posuvné.

 

Dveře mohou být v případě klasických dveří z lamina, fólie, akrylu či lakované. V případě posuvných dveří v naší výrobě pouze z lamina, fólie nebo akrylu, u řady Hanák pak mohou být posuvné dveře i lakované.

Naše vestavné skříně svou konstrukcí získávají na pevnosti a stabilnosti, možnostech přestavby vnitřního vybavení, není problém s otěrem barvy z bočních stěn, díky pevnosti korpusu je zajištěn i správných chod dveří po celou dobu životnosti skříně. V žádném případě se nepouštíme do ošizených variant skříní, kdy jsou police a vnitřní příčky našroubovány přes plastové, v lepším případě kovové, úhelníky přímo do zdi. Takové skříně jsou nevzhledné a velmi rychle ztrácí svou stabilitu.

Korpusy a dveře lze vybírat z libovolných obchodně dostupných dekorů od výrobců Egger či Kronospan, vzorníky těchto lamin si můžete prohlédnout v našem studiu. Dále jsou možné dveře s výplní zrcadlo či lacobel. Dveřní výplně osazujeme do hliníkových rámů, které jsou designově velmi pěkné a z funkčního hlediska zajišťují dokonalé usazení dveřní výplně. 

Kliknutím na fotografii katalogu Vestavné skříně Variant se Vám katalog otevře. Můžete v něm najít nejčastější moduly pro vestavné skříně, které je možné použít, ovšem v našem interiérovém studiu Vám rádi zhotovíme vestavnou skříň dle Vašich představ na míru.

 

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Vestavné skříně vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Realizace vestavných skříní

Vestavné skříně s klasickými otevíravými dveřmi v zeleném laminu Vestavné skříně se středovou policovou částí graphite grey / dub sodoma Bílá vestavná skříň s vnitřním osvětlením
Nábytek do ložnice v tmavém dřevodekoru s dveřmi Mirror Gloss Bílá vestavná skříň s klasickými otevíravými dveřmi Zelený chlapecký pokoj lamino latté / dub urban
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace vestavných skříní

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací.

Vizualizace vestavných skříní zpracováváme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu vestavné skříně, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme