Dětské pokoje a pracovny

Hledáte-li vhodný nábytek, který se ideálně hodí pro vybavení pokoje pro Vaše děti či do Vaší pracovny, navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi a ochotně poradíme s výběrem vhodných nábytkových prvků či sestav.

V pokojích od nás budou spokojené jak malé děti, tak dospělí. S naším nábytkem to bude hračka.

Nábytkové prvky, do kterých patří skříně, stoly, komody, postele, regály, poličky a mnoho dalších prvků interiéru, lze vybírat v mnoha variantách a kombinacích.

Můžete kombinovat také řadu barev a dézenů. Pro materiál na výrobu dvířek lze použít lamino, lak, akryl i fólie. Záleží jen na vaší fantazii. Vytvořte místo, kde budou vaše děti štastné.

Kliknutím na fotografii katalogu Nábytkový systém EXCEL se Vám otevřou standartní nábytkové prvky do pracoven, obýváků, dětských a studentských pokojů. Základní řadu lze dle přání zákazníka doplnit o atypické prvky vytvořené na míru.

 

Katalog dětského nábytku Casper od firmy BRADOP nabízí taktéž standartní nábytkové prvky, které si můžete prohlédnout kliknutím. Tyto nábytkové prvky nelze vytvořit v atypickém provedení.

 

 

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Dětské pokoje i pracovny vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Ukázky sestav ze standardních prvků nábytkového systému EXCEL

Realizace dětských a studentských pokojů

Zelený chlapecký pokoj lamino latté / dub urban Dívčí pokoj v dekorech lak bílý a dub urban Dívčí pokoj lak bílý lesk / masiv dub
Pokoj pro chlapce zelený Pokoj pro dospívajícího chlapce se šatnou Pokoj pro mladou švadlenku v kombinaci dřevodekoru a krémové barvy

Realizace pracoven

Pracovna lamino dub nagano / bílá Pokoj pro dospívajícího chlapce se šatnou Pokoj pro mladou švadlenku v kombinaci dřevodekoru a krémové barvy
Policová knihovna s pracovním stolem Pracovna woodline / dub nagano Krémová pracovna s oranžovými prvky
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace dětských pokojů a pracoven na míru

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací.

Vizualizace dětských pokojů, studentských pokojů a pracoven zpracováváme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme