Nábytek do předsíně

Předsíň je vizitkou domova, proto by se její interiér neměl nechávat na posledním místě. Nabízíme široké možnosti nábytku do předsíně. Vybírat se dá z několika možných kombinací dekorů, materiálů a také konstrukčního řešení.

Pro Váš finální nábytek je také možné vybírat z nepřeberného množství různých druhů úchytek. Některé z dostupných úchytek máme vystavené na naší prodejně, jiné se dají případně objednat. Standarně jsou používány úchytky SU1/96 SAT, které jsou bez příplatku.

Navrhneme Vám účelné uspořádání úložných prostor i do Vaší předsíně. Je možné vybírat ze standardních rozměrů skříní, ale není problém navrhnout také atypické řešení do prostor, které by jinak zůstaly nevyužité. Přineste půdorys místnosti a navrhneme pro Vás vhodné řešení.

 Nábytek je opatřen rektifikačními nožkami o výšce 2 cm, které umožňují dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Za příplatek je pak možné vybrat hranaté nožky Bonus. Taktéž je možné vytvořit závěsný nábytek, díky kterému bude uklízení pod nábytkem v předsíni hračka.

Kliknutím na fotografii katalogu Nábytkový systém EXCEL se Vám otevřou standartní nábytkové prvky do předsíní, obývacích pokojů, pracoven, dětských a studentských pokojů. Základní řadu lze dle přání zákazníka doplnit o atypické prvky vytvořené na míru.

Hledáte přehledné místo pro Vaše boty? To Vám zajistí Výklopný botník Piccolo, který lze vybrat z mnoha velikostí a dekorů. Dle potřeby lze zvolit závesná nebo volně stojící varianta. Kliknutím na fotografii se Vám zobrazí více informací.

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Nábytek do předsíně vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Ukázky nábytku do předsíně EXCEL

Realizace předsíní

Nábytek do předsíně lamino bílá / dub amber Předsíň lak červený / masiv dub Sestava nábytku do předsíně graphite grey / dub sodoma
Předsíň s vestavnou skříní v dekoru lamino bílá / oregon Předsíň s vestavnou skříní dub nagano / champagne Předsíňový nábytek lamino bílý lesk / dýha jasan šedý
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace předsíňových stěn na míru

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací.

Vizualizace předsíní zpracováváme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme