Komody a noční stolky

Nabízíme širokou škálu komod a nočních stolků.

Vybírat můžete s různých barevných a materiálových provedení. V naší nabídce naleznete komody či noční stolky z masivního dřeva, kde je možné vybrat barevné provedení moření, dále pak z různých dekorů lamina či moderních lakovaných komod či stolků.

K otevírání zásuvek nabízíme nejrůznější úchytky, ale také například bezúchytkový systém Tip-on. Díky kterému Vám k otevření zásuvky stačí jednoduché ťuknutí do jejího čela.

 Láká Vás závěsná komoda jako na fotografii? Není pro nás problémem. Samozřejmě je ale také možné vybrat typičtější nohy nebo sokl. Záleží na Vašich potřebách a preferencích.

Rozměry komod i nočních stolků lze upravit na míru, přesně dle Vašich požadavků. Nechte se inspirovat některými z možných variant.

Kliknutím na fotografii katalogu Nábytkový systém EXCEL se Vám otevřou standartní nábytkové prvky do ložnic, předsíní, obývacích pokojů, pracoven, dětských a studentských pokojů. Základní řadu lze dle přání zákazníka doplnit o atypické prvky vytvořené na míru.

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Komody i noční stolky vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Realizace komod a nočních stolků

Komoda na víno dub karamel Ložnice s vestavnou skříní dub urban / bílý lesk Předsíňový nábytek lamino bílý lesk / dýha jasan šedý
Komoda dýha ořech Pokoj pro dospívajícího chlapce se šatnou Prostorná předsíň v kombinaci lamino champagne / ořech dijon
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace komod a nočních stolků

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací.

Vizualizace zpracováváme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu šatny, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme