Skříně

V našem studiu si můžete nechat navrhnout a vyrobit také volně stojící skříně, které jsou neodmyslitelnou součástí každého interiéru. Umožňují ukládání oděvů a dalších doplňků účelně a prakticky. Skříně nabízíme v široké škále provedení a vybírat můžete z různých dekorů a barev.

Nabízíme otevírání dveří v podobě klasických otevíravých dveří i v podobě posuvných dvěří.

Korpusy a dveře lze vybírat z lamin, jejichž vzorníky si můžete prohlédnout v našem studiu. Dveře lze vyrobit z lamina, laku, fólie i akrylu. Posuvné dveře navíc mohou být s výplní zrcadlo či lacobel.

Vnitřní uspořádání skříně může být velmi rozmanité - skříně vybavíme jak klasickou tak výsuvnou šatní tyčí, zásuvkami či kontejnery, policemi i dalšími doplňky. Je jen na vás, jakou variantu zvolíte.

  • police pevné
  • police výsuvné
  • šatní tyče pevné
  • šatní tyče sklopné
  • zásuvky
  • drátěné police
  • výsuvy na kalhoty
  • držáky kravat a jiné

Kliknutím na fotografii katalogu Nábytkový systém EXCEL se můžete podívat na možnosti rozměrů standardních skříní. Je však možné vyrobit nábytek na míru, přesně dle prostoru ve Vašem interiéru.

 

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Vestavné skříně vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Realizace volně stojících skříní

Ložnice s vysokými skříněmi lak bílý lesk / dýha americký dub hnědý Dívčí pokoj v dekorech lak bílý a dub urban Pokoj pro mladou švadlenku v kombinaci dřevodekoru a krémové barvy
Volně stojící skříň přírodní dýha dub Nábytek do obývacího pokoje lamino dub coffee Volně stojící skříň s posuvnými dveřmi dub sonoma / almond
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace skříní

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací.

Vizualizace volně stojících skříní zpracováváme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu skříně, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme