Ložnice

Spánkem trávíme poměrně velkou část našeho života. Ložnice by proto měla být zařízena tak, aby nám vytvořila prostor ideálně vhodný pro náš spánek.

V naší prodejně si vyberete vybavení ložníce, které půjde vstříc vašemu zdravému spaní. Náš nábytek do ložnice je vyroben z kvalitních materiálů, precizně zpracován a v atraktivním designu. Sortiment ložnic NORE nábytek nabízí širokou škálu variabilních provedení, moderních odstínů dřevodekorů a barev. Při výrobě nábytku do ložnice se zaměřujeme na zdravotně nezávadné materiály a komfort kvalitního spánku.

 

Ložnice je důležitou součástí domova, jelikož v ní trávíme podstatnou část života. Je to prostor, ve kterém relaxujeme a nabíráme sílu po náročném dni. Je tedy důležité, abychom se ve svojí ložnici dobře cítili.

Pro vytvoření ideální ložnice je nutné zvolit správnou postel, vhodné rošty a matrace. Neméně důležité jsou i úložné prostory v podobě skříní, komod, nočních stolků apod.

Kvalitní spánek je klíčovým pro zdraví i pohodu každého z nás. Je tedy důležité věnovat pozornost výběru vhodné postele a zvolit takovou matraci a rošt, které nejlépe odpovídají Vašim preferencím a požadavkům. S tím Vám rádi a ochotně pomůžeme v našem studiu zdravého spánku.

Kliknutím na fotografii katalogu Nábytkový systém EXCEL se Vám otevřou standartní nábytkové prvky do ložnic, předsíní, obývacích pokojů, pracoven, dětských a studentských pokojů. Základní řadu lze dle přání zákazníka doplnit o atypické prvky vytvořené na míru.

Pro kompletní nabídku materiálů a dezénů, které lze použít do Vaší vysněné ložnice, navštivte naše interiérové studio, kde Vám rádi vše ukážeme.

Ložnice vyrábíme na míru dle přání zákazníka. 

Realizace ložnic

Ložnice s vysokými skříněmi lak bílý lesk / dýha americký dub hnědý Ložnice s vestavnou skříní dub urban / bílý lesk Ložnice se šatnou bílá mat / ořech dijon
Modrá ložnice s nábytkem v kombinaci dub nagano a bílá Pokoj pro dospívajícího chlapce se šatnou Klasická ložnice s vestavnou skříní v dřevodekoru akát
Další fotografie z našich realizací naleznete kliknutím zde.

Vizualizace ložnic na míru

Další návrhy naleznete kliknutím zde.

 

Zde si můžete prohlédnout některé z našich vizualizací.

Vizualizace ložnic zpracováváme individuálně podle požadavků klienta a podle prostor, které jsou k dispozici.

 

Budete-li mít zájem o zpracování návrhu, kontaktujte nás.

UŽIVATELSKÝ OBSAH - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s řešením? Rádi Vám pomůžeme